0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ ۰۹:۰۱:۳۱
کد مطلب:  BSzXbS5t
معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
آیین تجلیل از 1 هزارو 210 نفر از برگزیده گان مسابقات فرهنگی و هنری در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد

آیین تجلیل از دانش آموزان برگزیده پسر و فرهنگیان شرکت کننده در سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری در روز در محل سالن اجتماعات معلم اردوگاه شهید منتظری شهرستان شهریار با حضور دانش آموزان پسر دوره های اول و دوم متوسطه و گروه همسرایان ( کرال ) فرهنگیان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، برگزار شد ، سید مجتبی معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان دانش آموز و فرهنگی و تجلیل از دانش آموزان و فرهنگیان برتر در حوزه فرهنگ و هنر اظهار داشت: با توجه به سیاستهای هجده گانه معاونت پرورشی و فرهنگی و ساحتهای شش گانه وزارت آموزش و پرورش، هدف آموزش و پرورش تربیت متوازن دانش آموزان ومسئولیت پذیربار آمدن آنان است..

وی با تاکید بر نقش زیبایی شناسی در پرورش دانش آموزان تصریح کرد: دانش آموزان ما با شرکت در جشنواره های فرهنگی و هنری  ،با توجه به ساحتهای شش گانه ، در کنار تربیت دینی و اخلاقی،زمینه مهم زیباشناسی و هنر در آنها پرورش خواهد یافت و این بدین معناست که زیبایی را بشناسند .

معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به پرسش  مهر 95 ریاست جمهور تاکید کرد: توجه به امر مهم زیبایی شناسی فردی و اجتماعی در جامعه ای به دور از خشونت و عنایت به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و حمایت های دولت تدبیر و امید، می توانیم دانش آموزانی موفق در آموزش و پرورش داشته باشیم.

شایان ذکر است در مرحله آموزشگاهی این مسابقات در هر 3 دوره تحصیلی تعداد 432157 نفر شرکت نمودند و در مرحله کشوری 4705 نفر به رقابت حضوری پرداختند که 1210 نفر از آنان پس از مراحل داوری به عنوان برگزیدگان استانی در این مراسم مورد تجلیل قرار گرفتند.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :