10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ ۱۰:۱۵:۳۲
کد مطلب:  iMUxeWit
معاون آموزش متوسطه استان :
کار آموزشی و تربیتی نیاز به تعادل و توازن دارد

معاون آموزش متوسطه استان آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه جبر با اهداف آموزش و پرورش مغایرت دارد، گفت: کار آموزشی و تربیتی نیاز به تعادل و توازن دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از کندوان ، عاشور اکرمی در جلسه برناه ریزی شورای آموزش و پرورش کندوان گفت:باید امنیت و آرامش خاطر دانش آموزان در تمامی زمینه ها تامین گردد و این امر باید مورد دقت بیشتری قرار گیرد .

معاون آموزش  متوسطه استان با بیان اینکه توسل به جبر نمی توان به اهداف آموزش و پرورش رسید،گفت: باید با حفظ جایگاه معلمان و تکریم منزلت آنها برای ارتقاء انگیزه تدریس تلاش کرد .

وی تصریح کرد: مد نظرقرار دادن افزایش رضایت مندی اولیا از مدرسه برای ارتقاء انگیزه مشارکت آنها در فرایند یاد دهی - یادگیری نیزاز دیگر مسائلی است که درکنار سایر عوامل باعث می شود تا انسانی متعادل و متوازن دراین نظام تربیت گردد.

اکرمی در ادامه به ارائه آمار و ارقامی در مورد شاخص های مختلف ارزیابی منطقه پرداخته و با بررسی موردی این شاخصها افزود:  با تلاش و هماهنگی بیشتر می توان جایگاه منطقه را ارتقا داد.

به اشتراک بگذارید :