10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ ۱۴:۱۳:۵۰
کد مطلب:  onUSFDBi
مدیر کل آموزش و پرورش استان درمراسم جشن عاطفه ها :
هیچ دانش آموز ی به دلیل فقر مالی نباید از تحصیل باز بماند

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: رویکرد دستگاه تعلیم و تربیت استان بر این است که هیچ دانش آموزی به دلیل فقر مالی خانواده نباید از تحصیل باز بماند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در مراسم جشن عاطفه ها با بیان این که امسال جشن عاطفه ها با دو رویکرد در مدارس استان برگزار می شود، اظهار داشت: هیچ دانش آموزی به دلیل فقر مالی خانواده و همچنین به دلیل کمبود امکانات آموزش و پرورش در برخی روستا ها و مناطق محروم  نباید از تحصیل بازبماند.

وی با بیان این که فرهنگیان و دانش آموزان نیکوکار آذربایجان شرقی همچون سنوات گذشته با شرکت پرشور در جشن عاطفه ها به یاری دانش آموزان بی بضاعت می شتابند، افزود: کمک های جمع آوری شده در جشن عاطفه ها  بین دانش آموزان نیازمند توزیع می شود.

مراسم نمادین جشن عاطفه ها صبح امروز با حضور فرماندار  تبریز، مدیر کل آموزش و پرورش استان، مدیر کل کمیته امداد مام خمینی (ره)  استان، مدیر سازمان دانش آموزی استان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 تبریز و دیگر مسئولین استانی در مدرسه قدسیه تبریز همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :