22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ ۱۳:۲۳:۳۰
کد مطلب:  rkI9AiEo
به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی:
دانش آموزان آموزشگاه فاطمیه از آتش نشانان چهاردانگه تجلیل کردند.

به مناسبت هفتم مهر ماه با حضور حنیف نیا مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه ، معاون پرورشی و تربیت بدنی و دانش آموزان آموزشگاه فاطمیه در ایستگاه آتش نشانی چهاردانگه از عوامل آن مجموعه تجلیل شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حنیف نیا مدیرآموزش و پرورش چهاردانگه ضمن تبریک هفتم مهرماه به آتش نشانان جان برکف این ایستگاه از رشادت ها و ایثار این عزیزان تقدیر کرده و افزود: بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و نیز سیاست های آموزش و پرورش تدبیر و امید امروز باید قسمتی از تربیت دانش آموزان در ساحت های شش گانه و به ویژه در بعد اجتماعی به شکل عینی و عملی برای دانش آموزان ملموس باشد و بر این اساس حضور متقابل دانش آموزان در این مراکز و بالعکس کمک شایانی بر این امر مهم خواهد نمود .

حنیف نیا در بخش دیگری از سخنان خود یادگیری آموزش های مهارتی توسط دانش آموزان در شرایط اضطراری و حوادث طبیعی و غیرمترقبه را یکی از برنامه های اجرایی برای آموزش های همگانی بر اساس برنامه استراتژیک اداره کل دانست و یاداور شد : تفاهم بین سازمان آتش نشانی چهاردانگه با آموزش و پرورش منطقه برای حضور عوامل آتش نشانی در مدارس در همین راستا است.

وی ادامه داد: هر چقدر بتوانیم سطح مهارت های مورد نیاز دانش آموزان را برای مواجهه با شرایط اضطراری افزش دهیم به همان میزان به ارتقاء شاخص های سلامت جامعه کمک شایانی خواهیم نمود.

شایان ذکر است در این مراسم که با حضور دانش آموزان و عوامل اجرایی این آموزشگاه برگزار شد، دانش آموزان با اهدای شاخه های گل و اجرای سرود همگانی از زحمات آتش نشانان چهاردانگه تقدیر نمودند.

 

 

به اشتراک بگذارید :