22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ ۱۳:۲۲:۰۴
کد مطلب:  nPiwt5ZV
مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر :
اولین کاروان دانش آموز دختر به اردوهای راهیان نور اعزام شدند

300 دانش آموز دختر از آموزشگاه های ادب، فاطمیه، معرفت، پیام قرآن، باقرالعلوم و عدالت به منظور بازدید از یادمان های دوران دفاع مقدس با بدرقه ی حبیبی پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر،فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) اسلامشهر، عبدالله زنگنه معاون هماهنگ کننده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری اسلامشهرو اعضای شورای شهر اسلامشهر از محل ادره آموزش و پرورش راهی مناطق عملیاتی غرب کشورمان شدند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، حبیبی پور مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر گفت: تا پایان سال تحصیلی جاری، چهارهزار دانش آموز دختر و پسر اسلامشهر از مناطق جنگی غرب و جنوب کشور دیدن می کنند.

وی با اشاره به این که اردوهای راهیان نور سال تحصیلی جدید کشور با دختران دبیرستانی اسلامشهر آغاز شده است، افزود: این کاروان با 320 دانش آموز و معلم راهی مناطق جنگی غرب کشور شد.
حبیبی پور با اشاره به  اینکه در ادامه این اردوها تقریبا نیمی از دانش آموزان اسلامشهر عازم مناطق عملیاتی جنوب خواهند شد تاکید کرد : اردوهای راهیان نور دانش آموزان اسلامشهر با همکاری اموزش و پرورش و سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع) این شهرستان برگزار می شود.
این مقام مسئول تصریح کرد : بیش از 80 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در اسلامشهر تحصیل می کنند که تا پایان امسال چهار هزار دانش آموز دوره دوم متوسطه در قالب 20 کاروان و با یکصد دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور خواهند شد.

در ادامه عبدالله زنگنه معاون هماهنگ کننده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت :این دانش آموزان می خواهند بروند و سیره شهدا را در مناطق جنگی غرب کشورمان ببیند؛ امیدوارم این دانش آموزان عزیز از همین ابتدای سفر خاطرات و دلنوشته های خود از این سفر معنوی را به نگارش درآورند.


گفتنی است ، کاروان دانش آموزان اسلامشهری امروز ،ابتدا در مسجد مقدس جمکران توقف خواهند داشت و پس از زیارت این مسجد و همچنین زیارت حرم حضرت معصومه (س) به سمت استان کرمانشاه سفر خواهند کرد؛ این اردو روز دوشنبه 12/7/95به پایان خواهد رسید.
 

 

به اشتراک بگذارید :