28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ ۱۰:۱۳:۱۰
کد مطلب:  l8mVoiBb
مدیر آموزش و پرورش قدس در همایش همیاران پلیس:
نقش قوانین در جامعه همانند نقش پدر و مادر در خانه است

همایش همیاران پلیس با حضور مسئولین این شهرستان و شرکت تعدادی از دانش آموزان در سالن شهید دهنو این شهرستان برگزار گردید.

 

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد رضا بهمنش مدیرآموزش و پرورش قدس گفت: نقش قوانین در جامعه همانند نقش پدر و مادر در خانه است و همانطور که پدر و مادر حافظ نظم و آرامش در خانه هستند ، حفظ نظم و آرامش جامعه نیز در گرو رعایت قوانین است

وی ادامه داد: شما همیاران پلیس مسئولیت بیشتری دارید و علاوه بر خود باید از اطرافیان خود نیز با رعایت ادب و احترام بخواهید این قوانین را رعایت نمایند.

سرگرد داود محمدی رئیس پلیس راهور شهرستان قدس نیز در این همایش خطاب  به دانش آموزان گفت: بکوشیم که قانونمند باشیم و قانون را رعایت کنیم.

وی ضمن اشاره به اینکه یکی از بزرگترین علل تصادفات صحبت راننده با سرنشینان است تاکید کرد : همیاران پلیس با رعایت احترام از راننده بخواهند در هنگام رانندگی با سرنشینان صحبت نکنند تا خطر تصادف کاهش یابد.

محمدی در ادامه برخی از قوانین راهنمایی و رانندگی مانند روش عبور از خیابان را به دانش آموزان شرکت کننده در همایش آموزش داد.

شایان ذکر است در پایان مراسم سئوالاتی از قوانین راهنمایی و رانندگی مطرح و به دانش آموزانی که پاسخ درست دادند جوایزی اهدا شد.

 

به اشتراک بگذارید :