10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷ ۱۴:۲۷:۱۶
کد مطلب:  Gp4zBHmM
باحضور شهردار کلانشهر تبریز؛
اولین پارک مشارکتی آموزش ترافیک دانش آموزی استان افتتاح شد

پیش از ظهر امروز و با حضور شهردار کلانشهر تبریز، جمعی از مسئولین استانی وشهرستانی اولین پارک آموزش ترافیک دانش آموزی با مشارکت آموزش و پرورش استان و شهرداری درمحل کانون فرهنگی و تربیتی شهید یاغچیان ناحیه 4 تبریز افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرروش استان آذربایجان شرقی؛ پیش از ظهر امروز با حضور شهردار کلانشهر تبریز،معاون فرهنگی و پرورشی استان،معاونت حمل ونقل وترافیک ،مسئولین استانی وشهرستانی اولین پارک آموزش ترافیک دانش آموزی با مشارکت آموزش و پرورش استان و شهرداری تبریز درمحل کانون فرهنگی و تربیتی شهید یاغچیان ناحیه 4 تبریز افتتاح شد.

بر اساس این گزارش پارک آموزش ترافیک دانش آموزی  در زمینی به مساحت 1000 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 500 میلیون ریال با مشارکت آموزش و پرورش و شهرداری در محل کانون فرهنگی و تربیتی شهید یاغچیان طی دوماه ساخته شده و امروز مورد بهره برداری قرار گرفت.

لازم به ذکر است که برنامه آموزش ترافیک با حضور مربیان آموزشی از سازمان حمل ونقل و ترافیک و پلیس راهور در فاز اول سه روز در هفته برگزار می شود و این طرح آموزشی مخصوص دانش آموزان پایه ابتدایی بوده وثبت نام آن نیز از طریق مدارس انجام می گیرد.

به اشتراک بگذارید :