25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷ ۱۰:۱۶:۳۰
کد مطلب:  re483R9D
مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه :
جشن مهر و تکلیف در اذهان دانش آموزان ماندگار شد

با حضور مسوولین شهری منطقه و رئیس اداره قرآن ، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران آغاز سال تحصیلی جدید با جشن تکلیف مدارس پسران و دختران آغاز شد. با حضور مسوولین شهری منطقه و رئیس اداره قرآن ، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران آغاز سال تحصیلی جدید با جشن تکلیف مدارس پسران و دختران آغاز شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، حنیف نیا مدیرآموزش و پرورش چهاردانگه ضمن تبریک آغازسال تحصیلی از مهر ماه به عنوان ماه دانایی و خرد یاد کرد و اظهار داشت : تلفیق جشن مهر و تکلیف کاری نو و ایده ای متعالی بود که با همت معاونت پرورشی و مدیران مدارس منطقه در روز اول سال تحصیلی و برای اولین بار در این منطقه صورت پذیرفت.

 وی همچنین برگزاری همزمان این جشن را در راستای توسعه و تعمیق فرهنگ نماز دانست که از سیاست های مورد تاکید مقام عالی وزارت می باشد.

 حنیف نیا در بخش دیگری از سخنان خود حرکت به سوی اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در افق 1404 را مهمترین ماموریت همکاران آموزش و پرورش دانست و تاکید کرد : بر اساس سیاست های مقام عالی وزارت آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید از امروز "باید سند تحول را به یک گفتمان ملی و آموزش و پرورش را به یک دغدغه همگانی تبدیل کنیم".

مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه با تاکید بر اینکه امروز معلمین ما وظیفه دارند تا تربیت را در ساحت های شش گانه به طور همزمان و متوازن در مدارس اجرا نمایند، تصریح کرد : تغییر نگرش و تفکر به نوع زندگی برای رسیدن به حیات طیبه و همینطور دمیدن روح امید و بازگرداندن نشاط به مدارس از مهمترین وظایف ذاتی آموزش و پرورش است

حنیف نیا خاطرنشان کرد : امیدواریم  با دلسوزی همه معلمین گرانقدر در سالتحصیلی جدید با اقدام و عمل در سایه تدبیر و امید مهری ماندگار را رقم بزنیم.

 

به اشتراک بگذارید :