2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷ ۰۹:۳۸:۰۶
کد مطلب:  3Ee0Ch6E
مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر :
90 هزار دانش آموز دختر و پسر در مدارس اسلامشهر مشغول به تحصیل خواهند شد

در آستانه حلول بهار علم و دانش ، زنگ مهرویژه بازگشایی مدارس و زنگ آغاز سرشماری نفوس و مسکن 95 با حضور مسئولین ارگانها و نهادهی شهرستان اسلامشهر در دبیرستان دخترانه ام ابیهاء این شهرستان ، نواخته شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، در این مراسم  نیک بختیان  نماینده شورای  عالی آموزش و پرورش  ، با اعلام سلام وزیر آموزش و پرورش  پیام ،سکاندار وزارت آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امید را  برای حاضرین قرائت کرد .

 در ادامه  مراسم ،حسن حبیبی  پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر گفت:   در سال تحصیلی 95- 96 بالغ بر 90  هزار دانش آموز دختر و پسر از مقطع  پیش دبستانی تا  متوسطه دوره دوم مشغول به تحصیل   خواهند شد .

حبیبی پور افزود:حضور بیش از 5هزارمعلم  در 220آموزشگاه دولتی و 35 آموزشگاه غیر دولتی را در سال جدید تحصیلی شاهدهستیم که برای ساماندهی این تعداد آموزگار و دانش آموز از  اوایل سال  95  برنامه ریزی های لازم صورت گرفته و مقدمات  آن فراهم شده است .

مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر، تاکید کرد: در سال جدید تحصیلی جدید تعداد 342 کد مدرسه از مقطع پیش دبستانی تا پایان دوره دوم متوسطه  مشغول ارائه خدمات به جامعه فرهنگی شهرستان و آینده سازان این  سرزمین هستند.

وی تصریح کرد : امسال با شعار  ثبت نام  بدون دغدغه  برای دانش آمزان و اولیا دانش آموزان ، شرایطی فراهم شد تا  دانش آمزان بدون  هیچ نگرانی و استرسی در  محلهای  تحصیل مورد نظرشان ثبت نام کنند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد :  با توجه به اینکه قریب به 2 هزار نفر از همکاران  اداری و آموزشی مدارس منطقه از شهر تهران به این شهرستان ترددمی کنند ، بالغ بر 121 دستگاه  وسیله نقلیه عمومی  اعم از اتوبوس و مینی بوس  برای  این منظور در نظر گرفته شده  و بابت ایاب و ذهاب این  عزیزان مشکلی وجود ندارد.

 

 

به اشتراک بگذارید :