19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ ۱۱:۱۱:۳۶
کد مطلب:  b1cDdklp
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز :
آموزش و پرورش با فرهنگ بسیجی عجین شده است

کانون دو بسیج فرهنگیان خواهران آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز با حضور فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) افتتاح شد.

به گزارش اداره ی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از  روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز، مراسم افتتاح کانون دو بسیج فرهنگیان خواهران،همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور سرهنگ ساری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع)، رئیسی مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز و اعضای شورای کانون 2 بسیج فرهنگیان این ناحیه برگزار شد.

نورعلی رئیسی مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز در این مراسم با اشاره به ضرورت ترویج برنامه های بسیج در جامعه گفت: همه ما باید با تمام توان و به طور عملی پاسبان آرمان ها و اهداف شهداء باشیم و فرهنگ بسیج را در جامعه و در کلاس های درس ترویج نماییم.

وی در ادامه گفت: آموزش و پرورش با فرهنگ بسیج و برنامه های بسیج عجین شده است و برای ترویج برنامه های بسیج در بین دانش آموزان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز همچنین خاطرنشان ساخت: امید واریم بتوانیم با کیفیت بخشی به فعالیت های آموزشی و پرورشی، زمینه تحقق برنامه های بسیج که ترویج فعالیت های فرهنگی در جامعه است را فراهم  نماییم.

رئیسی تصریح کرد: اگر می خواهیم دانش آموزانی باورمند به ارزش های اسلامی تربیت نماییم و تحویل جامعه دهیم، بایدآنان را با فرهنگ بسیج مانوس نماییم.

سرهنگ ساری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) در این جلسه گفت: دانش آموزان آینده سازان این مملکت هستند و خدمت به آنان خدمت به جامعه اسلامی است، لذا باید تمام برنامه های خود را حول محور ارتقاء برنامه های فرهنگی دانش آموزان متمرکز نماییم.

وی در ادامه گفت: باید با از خود گذشتگی، فرهنگ شهادت و شهادت طلبی را در بین دانش آموزان ترویج نماییم تا بتوانیم دانش آموزانی مسئول برای جامعه آینده را تربیت کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) از برگزاری دوره ضمن خدمت آشنایی با فرقه های ضاله و سلفی گری در آینده نزدیک با حضور فرهنگیان بسیجی این ناحیه خبر داد.

در ادامه این مراسم کانون 2 بسیج فرهنگیان خواهران آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز افتتاح شد.

در ادامه این مراسم لوح یادبود فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) به مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز اهداء شد.

به اشتراک بگذارید :