28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ ۱۰:۳۶:۲۳
کد مطلب:  b2aRNaxK
هم زمان با آغاز سال تحصیلی:
اولین مدرسه 12 کلاسه استثنایی مقطع متوسطه قدس افتتاح شد

با حضور مسئولین شهرستان قدس آموزشگاه استثنایی خیری شادروان محمودی به دست خیر نیک اندیش افتتاح گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان  های استان تهران ، محمدرضا بهمنش مدیر آموزش و پرورش قدس در این مراسم با تبریک سال تحصیلی جدید گفت:دانش آموزان استثنایی عزیزتر هستند و باید به آن ها توجه ویژه ای داشته باشیم.

مدیر آموزش و پرورش  قدس ضمن تشکر ویژه از خانواده شادروان محمودی در اهدای ساختمان مدرسه افزود : ثواب کار خیر مدرسه سازی برای دانش آموزان استثنایی چندین برابر بیشتر است ، چرا که این عزیزان نیازهای ویژه ای دارند که باید به آنها توجه جدی شود و قطعا ثواب این کار خیر همواره نصیب شادروان محمودی خواهد شد .

بهمنش ادامه داد : این مدرسه اولین مدرسه در مقطع متوسطه است که پیش از این دانش آموزان استثنایی مجبور بودند برای ادامه تحصیل به شهرستان های مجاور بروند که با افتتاح این واحد آموزشی، مشکل دانش آموزان مرتفع شده است.

در ادامه مهین محمودی خیر مدرسه ساز ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی اظهار داشت .از آنجا که همه تحولات اجتماعی نیازمند آموزش است باید ارزش آموزش و تاثیر آن را در ایجاد تغییر در جامعه را متوجه باشیم.

وی افزود : امیدوارم با آموزش قابل قبول این دانش آموزان بتوانیم تاثیری در زندگی آن ها ایجاد کنیم.

شایان ذکر است این واحد آموزشی در  1250 متر مربع و 12 کلاس پذیرای دانش آموزان استثنایی دوره متوسطه بوده و با مشارکت اداره نوسازی مدارس شهرستان های استان تهران ساخته شده است.

 

به اشتراک بگذارید :