10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ ۱۰:۳۹:۲۶
کد مطلب:  seVTn9PP
فرماندار ویژه میانه:
خیرین مدرسه ساز سهم بزرگی در رسیدن به اهداف مقدس جمهوری اسلامی دارند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه مدرسه سازی اندوخته بزرگ اخروی برای خیرین است گفت: خیرین نیک اندیش سهم بزرگی در رسیدن به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی دارند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از میانه، حمید شکری در مراسم سالگرد افتتاح مدرسه خیر ساز مرحوم حاج علی پورصفر از خانواده پورصفر بخاطر انجام کار خیر مدرسه سازی تقدیر کرده افزود: دانش آموزانی که امروز در این مدارس به تحصیل می پردازند  مدیران و گردانندگان چرخ مملکت در آینده خواهند بود

وی با بیان اینکه یاری خیرین در تعلیم و تربیت فرزندان قابل تقدیر است، تلاش های مجمع خیرین مدرسه ساز برای دعوت خیرین در امر مدرسه سازی در شهرستان میانه موثر و ستودنی است.

شکری اظهارکرد:  اعضای این مجمع بی ادعا و مخلصانه از افراد مختلف، از جمله میانه ای های سایر شهرهای کشور برای مدرسه سازی در میانه دعوت می کنند.

مدیر آموزش و پرورش میانه نیز در این مراسم از افتتاح 13 پروژه با مشارکت خیرین و تلاش های مجمع خیرین مدرسه ساز تا 15 مهرماه سال جاری خبر داده  افزود: این پروژها با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال افتتاح می شود که  25 میلیارد ریال آن از محل کمک های خیرین نیک اندیش بوده  و حرکتی بزرگ در شهرستان میانه محسوب می شود.

اسفندیار صادقی بر لزوم  نگهداری هرچه بهتر از مدارس خیر ساز توسط مسئولین مدارس و دانش آموزان تاکید کرده افزود: خیرین بزرگوار با هزینه شخصی خود این محیط ها را فراهم کرده اند تا بوستانی برای دانش آموزان بسازند پس کمترین وظیفه ما در مقابل این امکانات حفظ و نگهداری مدارس خیر ساز است.

وی با تبریک بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته دفاع مقدس از خیرین مخصوصا خانواده پور صفر بخاطر ساخت و تجهیز محیط آموزشی و زمینه سازی در جهت تعالی دانش آموزان این مرز و بوم تقدیر کرد.

 

به اشتراک بگذارید :