13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵ ۰۸:۰۰:۲۸
کد مطلب:  7XlSLNRT
با حضور نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو؛
زنگ بازگشایی مدارس در دبیرستان شهید مسافری تبریز بصدا در آمد.

همزمان با سراسر کشور، زنگ بازگشایی مدارس با حضور نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو، مدیر آموزش و پرورش ناحیه و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در دبیرستان شهید مسافری ناحیه 4 بصدا در آمد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرروش استان آذربایجان شرقی به نقل از ناحیه 4 تبریز؛ زهرا ساعی با بیان اینکه رکن اصلی پیشرفت جامعه توجه به آموزش و پرورش است، اظهار داشت: مدرسه، علاوه بر کسب علم و دانش محل تجربه اندوزی و کسب مهارت زندگی است، از این فرصت باید جهت رسیدن به اهداف آینده و طراحی زندگی شاداب و موفق استفاده نمود.

نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو تصریح کرد: علم نوری است که خداوند در دل بندگانش قرار می دهد و علم وعمل مانند دو بال یک پرنده هستند و این دو باید در کنار هم باشند تا به قله های رفیع انسانیت دست یابیم.

وی ادامه داد: علم آموزی اگر با کار گروهی به کسب مهارت منتهی شود توسعه آفرین خواهد بود و حرکت های انفرادی و استفاده از روش آزمایش وخطاء ره به جایی نمی برد.

لازم به ذکر است در پایان مراسم از همکاران بازنشسته سال قبل، مدال آوران جهانی و کشوری ورزشی و علمی و خانواده شهید مسافری که مدرسه به نام آن شهید بزرگوار می باشد تجلیل بعمل آمد.

به اشتراک بگذارید :