16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ ۱۳:۰۲:۱۶
کد مطلب:  hdwx9T0B
همزمان با هفته دفاع مقدس ;
فرهنگیان مهربان با خانواده های شهدا دیدار کردند

همزمان با هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید، جمعی از فرهنگیان مهربان به همراه مسئولین شهرستانی با حضور در جمع خانواده های شهدا و ایثارگران فرهنگی از مقام شامخ این عزیزان تجلیل کرده و یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس را گرامی داشتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل ازمهربان، همزمان با هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید، بخشدار و رئیس شورای آموزش پرورش بخش مهربان، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه ، ریاست  بنیاد شهید شهرستان سراب و جمعی از مسئولین منطقه با حضور در جمع خانواده های شهدا و ایثارگران فرهنگی از مقام شامخ این عزیزان تجلیل کرده و یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس را گرامی داشتند.

محمد رضا ملکی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه مهربان در این دیدار تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثارگران را وظیفه تمام اقشار جامعه دانست و آرامش و امنیت امروز مرزهای ایران اسلامی را مرهون فداکاری ها و جانبازی های آنان دانست.

ملکی با تاکید بر حفظ نام و یاد شهیدان، لازمه ی ترویج تفکر ایثار و شهادت در مدارس را، توجه به خانواده های شهدا و ایثارگران و جانبازان دانسته و حضور نام و یاد این بزرگواران در تمامی  فعالیت های فرهنگی آموزش و پرورش را نشان دهنده اهمیت این موضوع در نهاد تعلیم و تربیت کشور دانست.

 

به اشتراک بگذارید :