10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ ۱۱:۳۸:۵۱
کد مطلب:  NuIxieHr
سوم مهر همه آمده بودند;
دست نوازش 64 مدیر ارشد استانی به گل های بوستان تعلیم و تربیت

زنگ بازگشایی مدارس امسال در سوم مهر ماه با شور و نشاط وصف ناپذیری طنین انداز شد و این در حالی بود که برای اولین بار حضور 64 مدیر ارشد استانی در آیین بازگشایی مدارس تصویری سرشار از همدلی، محبت و مهربانی در تاریخ آموزش و پرورش آذربایجان شرقی ثبت کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، صبح سوم  مهر  ماه 95 بود. روزی که همه دیوارها، میزها و صندلی های مدرسه از خواب تابستانی بیدار شده بودند و به روی اهالی درس و دانش لبخند می زنند. زنگ مهر و مقاومت در سراسر مدارس استان طنین انداز شد; اما گویی این صدا تازگی دیگری داشت، متفاوت تر از سال های گذشته. هیاهوی دانش آموزان آمیخته شده بود با صدای پای حضور مسئولان باتدبیر که وجود پربرکتشان در جمع پرنشاط دانش آموزی امید پیشرفت علمی و معنوی را برای تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت می گشود.

امسال معلمان، این پشتوانه های بی منت فرزندان ایران زمین با حضور 64 مدیر ارشد استانی آبی زلال بر دل ها زدند تا از شیشه دل دانش آموزان گرد و غبار نادانی را پاک کنند.

سوم مهر 95 همه آمده بودن تا دست نوازشی به گل و سبزه های بوستان تعلیم و تربیت بکشند و تولد مدرسه را جشن بگیرند. کاش هر سال، اول مهر که می شود، همین طور هیجان زده، منتظر صدای زنگ آغاز سال تحصیلی جدید، در پوست خودمان نگنجیم و همدلی و یکرنگی موج بزند.

 

 
 
 

 

به اشتراک بگذارید :