10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ ۱۷:۰۰:۴۹
کد مطلب:  Pg2ELNgq
زنگ مهر در 85 مدرسه جلفا;
امام جمعه جلفا:شخصیت دانش آموزان وابسته به کسب علم در کنار معنویات است

امام جمعه جلفا در آیین بازگشایی مدارس این شهرستان،گفت: مربیان مدارس رشد و تربیت اسلامی دانش آموزان را اولویت آموزشی خود قرار دهند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از جلفا،حجت الاسلام علی انتظاری روز شنبه در آیین نواخته شدن زنگ بازگشایی مدارس در دبستان دخترانه فدک هادیشهر افزود: شخصیت آینده سازان این مملکت در کنار تحصیل علم به کسب معنویت و فضیلت های اخلاقی وابسته بوده و این مهم باید مدنظر مربیان و والدین قرار گیرد.
وی مدرسه و خانه را به عنوان مرکز اصلی رشد و نمو کودکان یاد کرد و اظهار داشت: کوتاهی در توجه خانواده ها و مربیان به دوری فرزندان و دانش آموزان از ارزش های اسلامی برای جامعه مشکل آفرین شده است.
امام جمعه جلفا با اشاره به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به ارزش های دینی و اسلامی جامعه از راه انحراف جوانان یادآورشد: استکبار با ابزارهای گوناگون در صدد تضعیف ارزش های اسلامی در جوانان بوده و والدین و متولان تعلیم و تربیت باید در این زمینه هوشیار باشند.
حجت الاسلام انتظاری، از خانواده ها خواست در کنار مربیان در امر تربیت و پرورش دانش آموزان به معلمان کمک کنند زیراکه این امر باعث خنثی شدن توطئه های دشمنان خواهد شد.
همزمان با سراسر کشور زنگ بازگشایی مدارس در 85 باب مدرسه شهرستان جلفا نواخته شد و 9 هزار و 500 دانش آموز در تمامی مقاطع تحصیلی در کلاس های درس حاضر شدند.

به اشتراک بگذارید :