19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ ۱۴:۰۸:۰۳
کد مطلب:  85GepUza
قرائت پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت آغازسال تحصیلی جدید در شاوور

آمدن مهر که با عید غدیر همراه بوده را به فال نیک گرفته و این ایام را گرامی می دارم. بدون تردید در مسیر تعالی بشر معلمان پس از پیامبران جایگاه والایی دارند.

به گزارش اداره ی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان پیام علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش به مناسبت آغاز سال تحصیلی 96-95 روز شنبه توسط مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در آیین نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در شاوور قرائت شد.

وزیر آموزش و پرورش در پیام خود که در آئین نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی در دبستان امام حسین (ع) روستای خسرج شهر شاوور از توابع شهرستان شوش توسط محمد رضا مسیب زاده مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش قرائت شد آورده است: آمدن مهر که با عید غدیر همراه بوده را به فال نیک گرفته و این ایام را گرامی می دارم. بدون تردید در مسیر تعالی بشر معلمان پس از پیامبران جایگاه والایی دارند.
وزیر آموزش و پرورش در این پیام با اشاره به اینکه ایران در همه دوران ها در کل دنیا نهاد تعلیم و تربیت و کانون اصلی علم آموزی بوده، افزوده است:در آموزش و پرورش با محور قرار دادن تصمیمات کارشناسی در سطوح ملی توجه ویژه ای به سند تحول آموزش و پرورش داشته و به اجرای آن پرداخته است.در این مسیر نهایت تلاش را خواهیم کرد تا با کمک اصحاب رسانه سند توسعه را به یک اهتمام ملی تبدیل کنیم و با تلاش دانش آموزان شاهد پیوند خانه و مدرسه باشیم.
فانی با بیان اینکه تلاش داریم که نسلی با ایمان و با عقیده اسلامی داشته باشیم اضافه کرده است:اولیا واقف هستند که فرزندان ثروت خانواده و جامعه است و مشارکت و همفکری با معلمان می تواند بستر بهتری برای کسب آرامش و علم باشد.
وی در پیام خود آورده است:دانش آموزان با الگو پذیری از تعالیم اسلامی و انبیا کوشا باشند و اصول تعلیم و تربیت را در برنامه کاری خود قرار دهند.تاکید دارم که آموزش و پرورش از دو بخش آموزش و پرورش تشکیل شده است.
آئین نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی روز شنبه به صورت نمادین با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان محلی در دبستان امام حسین (ع) روستای خسرج شهر شاوور از توابع شوش برگزار شد. 

به اشتراک بگذارید :