10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ ۰۸:۵۸:۵۱
کد مطلب:  pl9xCTXg
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در آیین زنگ مهر;
مهر بانشاط همراه با رضایتمندی دانش اموزان،معلمان و اولیاء در آذربایجان شرقی برنامه ریزی شده است

مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در آیین زنگ مهر تحصیلی تاکید کرد: با برنامه ریزی ها و تلاش های مستمر و شبانه روزی همکاران شروع مهر با نشاط و بی دغدغه همراه با رضایتمندی دانش آموزان،معلمان و اولیاء در مدارس استان فراهم شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی،جعفر پاشایی در مراسم آغاز سالتحصیلی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس ،آغاز مدرسه را شروع مهربانی ها عنوان کرد و گفت: این آغاز حیاتی دوباره برای دانش آموزان و جامعه است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان با قدردانی از تلاش همه همکاران در طول سه ماه تابستان برای آغاز مدارس،خاطرنشان شد: این همکاری و هماهنگی با رویکرد "تامین آرامش خاطر دانش آموزان برای ارتقاء انگیزه تحصیل،تکریم منزلت معلمان برای ارتقاء انگیزه تدریس و تکثیر رضایتمندی اولیاء برای ارتقاء انگیزه مشارکت" برای طول سالتحصیلی 95-96 بعنوان شعار عمل به بار نشست.

وی با بیان اینکه امسال نزدیک 2هزار معلم جدید وارد بدنه آموزش و پرورش استان شده است،افزود: امروز در اولین روز آغاز مدرسه همه چیز برای حضور بی دغدغه ی دانش آموزان و معلمان در کلاس های درس آماده و مهیا شده است.

پاشایی با اشاره به افتتاح پروژه های عمرانی ،آموزشی و رفاهی آموزش و پرروش استان در هفته دولت،یاداور شد: امروز در سوم مهر ماه 32 پروژه ی دیگر به بهره برداری می رسد که در مجموع 300 کلاس درس به مجموع دستگاه تعلیم و تربیت استان اضافه می شود.

وی با تاکید بر اینکه 50 هزار فرهنگی استان به طور کامل ساماندهی شده اند،تصریح کرد: با آغاز مهر تحصیلی 95-96 نزدیک به 700هزار دانش آموز در 8هزار مدرسه استان وارد عرصه علم و دانش می شوند.

پاشایی در پایان با اشاره با آغاز سرشماری نفوس و مسکن،همکاری فرهنگیان در خصوص فرهنگ سازی در بین دانش آموزان و اولیاء را خواستار شد.

گفتنی است در این آیین باشکوه متن پیام وزیر آموزش و پرورش توسط معاون برنامه ریزی و ارتباطات سازمانی و برون سازمانی وزیر قرائت شد.

به اشتراک بگذارید :