2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۱ ۱۸:۰۱:۱۵
کد مطلب:  pEb6O6NH
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پیام تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید:
«اقدام و عمل» را مهم ترین الگوی برنامه های آموزشی و پرورشی خود قرار می دهیم

عبدالرضا فولادوند راد، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در پیامی، فرارسیدن سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.

به گزارش ادارۀ اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، متن این پیام بدین شرح است:

به نام خداوند جان و خرد

آغاز پادشاه فصل ها پاییز و آمیختگی طلای خزان با سرخی رویش غنچه های امید در باغ مدرسه، شکوفایی، رشد و لحظۀ به بار نشستن فکر در افق مهربانی آموزه هایی هستند که با تلألوی خورشید مهرشان، پاییز را معنایی زیباتر می بخشند و آن را در پرتو تعالیم دینی و فرهنگ مترقی ایران با طراوت بهار قرین می سازند.
نام گذاری امسال از سوی رهبر فرزانۀ انقلاب به نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» و حرکت در مسیر اندیشه های شکوفا و خلاق دولت متفکر و اندیشمند تدبیر و امید، دانش آموزان ایران کهن را نوید بخش گام نهادن در محضر فرزانگانی است که تعلیم و تربیت را چراغ راه ساخته اند.
سال تحصیلی جدید را با شعار «مهر اعتدال در افق روشن اقدام و عمل» آغاز خواهیم کرد تا مسیر حرکت به سوی پیشرفت را برای آیندگانمان هموار سازیم و پرچم سرای امید را بر قله های افتخار به اهتزاز درآوریم.
آری، همگان نیک می دانیم که امروز اگر فرزندان ایران زمین در سایۀ آرامش و امنیت به تحصیل می پردازند نتیجه ی جان فشانی ها و از خود گذشتگی دلاور مردان و زنانی است که همه چیزشان را فدای این سرزمین کردند. «به پاس هر وجب خاکی از این ملک چه بسیار است، آن سرها که رفته»
 هم زمانی هفتۀ شکوهمند دفاع مقدس و آمیختگی عطر خوشبوی شهادت با شکوفه های مهر، نویدبخش صلابت، غرور و ایستادگی دانش آموزان ایران اسلامی خواهد بود.
این جانب، به شکرانۀ بازگشایی مدارس و آغاز بهار تعلیم و تربیت این رویداد بزرگ را به همۀ فرزندان گرانقدر و عزیزم، دانش آموزان شهرستان های استان تهران، خانواده های محترمشان و هم چنین همکاران فرهیختۀ خود تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امید دارم دست در دست هم در مسیر عقلانیت، اعتدال، تدبیر و امید، «اقدام و عمل» را مهم ترین الگوی برنامه های آموزشی و پرورشی خود قرار دهیم.

عبدالرضا فولادوندراد
مدیر کل آموزش و پرورش
شهرستان های استان تهران

به اشتراک بگذارید :