10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۱ ۱۲:۲۸:۰۲
کد مطلب:  2ANILdpg
با اجرای طرح سازندگی در 20 مدرسه محروم شهرستان;
طرح اردوی های جهادی هجرت شهرستان جلفا خاتمه یافت

مراسم اختتامیه طرح اردوهای جهادی هجرت بسیج دانش آموزی جلفا با حضور مدیر آموزش وپرورش شهرستان جلفا ومنطقه آزاد ارس در سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرروش استان آذربایجان شرقی به نقل از جلفا، اباذر کاظمی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس بیان کرد که ما با انجام بهتر وظایف خود می توانیم دِین خود را در مقابل شهدا وایثارگران جنگ تحمیلی ادا کنیم.

مدیر آموزش و پرورش جلفا، گفت :هدف از اردوهای جهادی علاوه بر سازندگی در کنار هم بودن وایجاد تعامل برای انجام فعالیتهای گروهی برای کسب مهارتهای لازم برای خوب زندگی کردن است .

در ادامه شریفی نیا فرمانده سپاه از پشتیبانی آموزش وپرورش از اردوهای جهادی تشکر نمود وهفته دفاع مقدس را بخشی از تاریخ ملت ایران معرفی کرد و بیان کرد که انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا و ایثارگری جانبازان بیمه شده است .

احمدی معاون سیاسی فرماندار، نوجوانان جهادگر را اداره کنندگان آینده جامعه دانست ومسئولان راهموار کنندگان راه برای سازندگی جامعه توسط نیروهای جهادگر معرفی نمود و گفت که تمام این فعالیتها برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی و تحقق اقتصاد مقاومتی است .

 در پایان مسئول بسیج دانش آموزی  از اجرای طرح هجرت در 20 مدرسه محروم شهرستان با 300 نفر دانش آموز جهادگر خبر داد وگفت که بیشتر این فعالیتها برای بهسازی مدارس تربیت دوزال، لقمان نوجه مهر، جهاد کردشت ،شهید عابدینی سیه رود، شهید خدایی کمار،خوابگاه دانش آموزی اهتزازی و.. صورت پذیرفته است.َ

گفتنی است که در پایان این مراسم با اهدای جوایزی از طرف آموزش وپرورش از این دانش آموزان جهادگر تجلیل بعمل آمد.

 

به اشتراک بگذارید :