26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۱ ۱۲:۱۸:۱۹
کد مطلب:  5Ebb7dis
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان:اعزام 71 درصد از سهمیه اختصاص داده شده دانش آموزان گیلان به اردوهای راهیان نور

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان گفت: در سال تحصیلی 95 _ 94 ، 71 درصد از سهمیه مصوب دانش آموزان گیلانی در قالب کاروانهای راهیان نور به مناطق جنگی غرب و جنوب اعزام شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، مهدی حاجتی در نخستین جلسه قرارگاه مشترک راهیان نور دانش آموزی گیلان گفت: اعزام کاروانهای راهیان نور جزو کاروانهای ماندگار فرهنگی است و مقام معظم رهبری هم به اهتمام در این کار ارزشمند تأکید کرده اند. وی پاسداشت خون شهدا را از اولویتهای آموزش و پرورش دانست و گفت: اعزام های راهیان نور معرفت عمیقی در دانش آموزان ایجاد می کند و امیدواریم با پیگیریهای معاونت پرورشی و همکاریهای معاونت پرورشی و همکاریهای سپاه ، اعزامهای داوطلبانه و همه جانبه ای انجام شود.

سرهنگ بایرامی معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان هم در این جلسه گفت: در اعزام دانش آموزان در قالب کاروانهای راهیان نور هزینه های : اسکان، تغذیه ، ایمنی و همچنین 50 درصد مبلغ رفت و آمد به وسیله سپاه تأمین می شود. وی خاطرنشان کرد: امیدواریم دانش آموزان با حضور در مناطق جنگی جنوب با رشادتهای رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس بیش از پیش آشنا شوند.

در پایان این مراسم از برگزیدگان ستادی اعزام دانش آموزان در قالب کاروانهای  راهیان نور تقدیر شد.

به اشتراک بگذارید :