24 ذیقعده 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ ۱۴:۰۲:۴۹
کد مطلب:  1956335
در رزمایش استانی سلام فرمانده /
صیادی: جهان برای دیدن و چشیدن طعم عدالت، منتظر ظهورند

صبح امروز مدیر کل آموزش و پرورش استان در رزمایش استانی سلام فرمانده که با حضور 2500 دانش آموز و فرهنگی در ارتفاعات عون بن علی برگزار شد گفت: جهان برای دیدن و چشیدن طعم عدالت منتظر ظهور حضرت مهدی (عج) هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، علیرضا صیادی در این همایش با اشاره به موضوع فلسطین بیان کرد: کسانی که با خوی استکباری ظلم می کنند و انسانها را تحت قدرت نظامی و سیاسی خود به بردگی می کشانند، آنها همان غاصبان هستند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان همچنین  بیان کرد: در قیاس حکومتها و اجرای عدالت برای آسایش انسانها، نظام های سیاسی مستقلی وجود دارد که این نظامها در برقراری عدالت آن چنان که نیاز بشر است نمی تواند جاری و ساری عمل کنند.

وی تاکید کرد: جهان برای دیدن و چشیدن طعم عدالت منتظر ظهور امام زمان (عج) است و برای این ظهور اصحاب امام (ره) چندین سال است مبارزه می کنند، شهید و خون می دهند.

دکتر صیادی با اشاره به شهادت سردار سلیمانی گفت: سلیمانی جزء بارزی از شهدای شهیدی است که خون پاکشان را برای گسترش و ظهور و برقراری عدالت تقدیم اسلام ناب محمدی و انقلاب اسلامی کرد.

این مقام مسئول در دستگاه تعلیم و تربیت استان ادامه داد: جمهوری اسلامی با زعامت ولایت فقیه برای اجرای این عدالت لحظه شماری می کند و جوانان و سردارانش برای عدالت دین محمدی سَر می دهند.

وی یکی از ساحت های سند تحول بنیادین را شناختن نوع مهدویت دانست و اشاره کرد: در سند تحول بنیادین همکاران برای عدالت آموزشی و برای آموزش و پرورش خواهند کوشید.

وی در پایان سخنان افزود: نشاط یکی دیگر از تحولات سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش است و همکاران برای ایجاد نشاط در مدارس و در بین دانش آموزان فعال باشند.

spp.ir/apash1397                                    کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azarbaijanshargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :