20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ۱۶:۳۵:۴۵
کد مطلب:  1955694
با مشارکت 15 میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز
مدرسه 9 کلاسه روستای شیان به بهره برداری رسید

مدرسه 9 کلاسه روستای شیان، از توابع شهرستان اسلام آباد غرب، با مشارکت 15 میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، ظهر روز شنبه مورخ بیست و چهارم اردیبهشت ماه سال جاری و در حاشیه آئین تکریم همکاران سرآمد آموزش و پرورش شهرستان اسلام آباد غرب، مدرسه 9 کلاسه روستای شیان، از توابع بخش مرکزی این شهرستان با حضور مهراله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مجتبی بخشی پور نماینده مردم شریف شهرستان های اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی، منوچهر فخری معاون عمرانی استانداری کرمانشاه، سلمان محمدی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه و مرزبان نظری مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس این استان برگزار گردید.

رخشانی مهر با تاکید بر اهمیت مقوله مدرسه سازی، این سنت نیک و حسنه را مصداق عینی باقیات و صالحات دانسته و گفت: ارزش کمک های نقدی خیرین، و وجوهات حاصل از طرح آجر به آجر در سال قریب به 3500 میلیارد ریال است، که تاثیری شگرف در روند ساخت مدرسه در سطح کشور دارد.

در این جلسه مقرر گردید، ساخت استخر دانش آموزی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اسلام آباد غرب و سالن ورزشی منطقه حمیل به صورت خاص از سوی رئیس رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور مورد پیگیری قرار گیرد.

 

به اشتراک بگذارید :