20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ۱۴:۵۶:۱۹
کد مطلب:  1955659
معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش‌وپرورش در سفر به استان سیستان و بلوچستان:
احداث ۱۱۰ فضای ورزشی استاندارد تا پایان سال در سیستان و بلوچستان

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش‌وپرورش در سفر به استان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای بهینه‌سازی محیط مدارس سیستان و بلوچستان در قالب تفاهم‌نامه همکاری اجرای برنامه‌های تربیت‌بدنی و فعالیت‌های ورزشی (طرح شهید سلیمانی) بین وزارت آموزش‌وپرورش و اداره کل آموزش‌وپرورش استان سیستان و بلوچستان، ۱۱۰ فضای ورزشی استاندارد تا پایان سال جاری در این استان احداث خواهد شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، صادق ستاری فرد در مراسم اجرای طرح بسته امنیت غذایی دانش آموزان در زاهدان، اظهار کرد: در سال گذشته تفاهم‌نامه همکاری اجرای برنامه‌های تربیت‌بدنی و فعالیت‌های ورزشی (طرح شهید سلیمانی) باهدف بهینه‌سازی محیط مدارس سیستان و بلوچستان بین اداره کل آموزش‌وپرورش استان و معاونت تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش‌وپرورش منعقد شد.

وی افزود: بر اساس این تفاهم‌نامه بهینه‌سازی و متناسب‌سازی فضاهای درون مدرسه‌ای شامل سالن ورزشی با سقف بلند، زمین چمن مصنوعی و زمین ساحلی با اولویت مناطق محروم و مدارس دخترانه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش‌وپرورش خاطرنشان کرد: در قالب این تفاهم‌نامه ۱۱۰فضای ورزشی استاندارد تا پایان سال جاری در سیستان و بلوچستان احداث خواهد شد.

ستاری فرد در ادامه سفر به سیستان و بلوچستان، ۲اتاق بازی با تجهیزات و امکانات ورزشی و ۲اتاق بهداشت با تجهیزات بهداشتی و پزشکی در مدارس ابتدایی استقلال و امین سارانی در حاشیه شهر زاهدان را افتتاح کرد.

شایان ذکر است، در مدارس شهر زاهدان ۶۰اتاق بهداشت موجود و ۴۶اتاق بهداشت دیگر نیز در مرحله آماده‌سازی قرار دارد.

به اشتراک بگذارید :