24 ذیقعده 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ ۰۸:۳۶:۳۰
کد مطلب:  1954225
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان برگزار شد؛
آیین تجلیل از فرهنگیان برگزیده شهرستان های کهک ،جعفریه و بخش خلجستان

آیین تجلیل از فرهنگیان برگزیده شهرستان های کهک،جعفریه و بخش خلجستان قم با حضور مدیر کل آموزش و پرورش قم در تالار فرهنگیان شماره ۲ استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش قم، علیرضا رحیمی مدیر کل آموزش و پرورش استان در این مراسم که معاون متوسطه اداره کل و جمعی دیگر از کارشناسان نواحی و مناطق آموزش و پرورش برگزار شد با گرامی داشت یاد و خاطره شهید آیت الله  مطهری گفت: این شهید والا مقام یک استاد، روحانی و شخصیت کاملا بی بدیل است و آثار این شهید باید به دانش آموزان معرفی شود.
وی با اشاره به اینکه اولین معلم بشر خود خدا است که حرف و کلام را به انسان آموخت و دومین معلم پیامبر اکرم (ص) هستند، اظهار کرد: بهترین اثر یک معلم، به جای گذاشتن اخلاق و صفات نیکو و بارز در جامعه است.
 رحیمی خاطرنشان کرد : ما مسئولین همیشه همراه، همدل و قدردان زحمات معلمین عزیز هستیم که با روحیه ای سرشار از تعهد و انسان مداری در مسیر رسالت خویش گام برمیدارند و علی رغم همه دغدغه های معیشتی و اقتصادی این مسائل را درتعهد خویش و خدمت به جامعه دانش آموزی دخیل نمیکنند.
وی با اشاره به اینکه هفته معلم فرصت مناسبی برای پاسداشت ارزش های معلمین عزیز است گفت:تبیین برنامه های جهادی در آموزش و پرورش باید با جدیت پیگیری شود و همه دستگاه ها در هر زمان و شرایط،باید زحمات این قشر خدوم و پر تلاش را مورد توجه قرار دهند و این هنر زیبای معلمی را به هیچ عنوان دست کم نگیرند 
رحیمی پیگیری رتبه بندی و اجرای قطعی آن را مورد تاکید قرار داد و افزود:فرهنگیان عزیز به هوش باشند که اسیر ترفندها و نقشه های شوم دشمنان و منافقین نشوند و باور داشته باشند که تلاش جمعی مسولین در جهت رفع دغدغه ها و حل مشکلات معیشتی آنان در همه ابعادجدی بوده و خواهد بود.
مدیر کل آموزش و پرورش استان قم در پایان سخنان خود با آرزوی توفیق  فرهنگیان عزیز استان ،برای آنان بهترین ها را مسالت نمود.
شایان ذکر است در پایان مراسم از فرهنگیان برگزیده بخش خلجستان و شهرستان های کهک و جعفریه تقدیر شد.

به اشتراک بگذارید :