9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ ۱۱:۳۷:۲۵
کد مطلب:  IKmlSirt
با به صدا در آمدن زنگ شکوفه ها
17هزار و 998 کلاس اولی در زنجان وارد کلاس های درس شدند

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان،فرخی فرماندارزنجان و تنی چند از مسئولین ،زنگ شکوفه ها به صورت نمادین در آموزشگاه ابتدایی پسرانه ی غدیر ناحیه ی یک به صدا درآمد.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در مراسم نمادین استانی روز شکوفه ها در دبستان پسرانه غدیر ناحیه یک زنجان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس گفت: موفقیت دانش آموزان، نیازمند همراهی خانواده ها با اولیای مدارس است، رفتارها و عملکردهای خانواده ها نباید در تضاد و مغایرت با آموزش هایی که در کلاس درس به دانش آموزان داده می شود، باشد.
مرتضی تمجیدی تاکید کرد: تضاد رفتارهای خانواده ها با آموزش های ارائه شده به دانش آموزان در مدارس، تاثیرگذاری آن را در ابعاد اخلاقی و رفتاری کاهش می دهد.
وی ادامه داد: والدین باید کمک کنند تا مسیر موفقیت فرزندان با سلامتی و توکل برخداوند متعال طی شود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان خطاب به دانش آموزان با تاکید بر اینکه تلاش و پشتکار ضامن موفقیت است، گفت: موفقیت تحصیلی زمانی فراهم می شود که همراه با یادگیری باشد.
تمجیدی از خانواده های دانش آموزان خواست، برای کمک به فرزندان خود محیط خانه را آماده کنند تا یادگیری و مسیر موفقیت برای دانش آموزان فراهم شود.
وی با بیان اینکه دانش آموزان امانت خداوند در دست والدین هستند، خاطرنشان کرد: پیروزی و موفقیت مرهون الطاف الهی است و آغاز سال تحصیلی طلیعه ای برای آینده سازان ایران اسلامی به شمار می رود.
در پایان این مراسم از زحمات 30 ساله ی بهمن نویدی مدیر دبستان پسرانه ی سیزده آبان  ناحیه ی یک زنجان قدردانی شد.

به اشتراک بگذارید :