9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ ۰۹:۲۲:۱۲
کد مطلب:  oT7lhCJO
تکلیف ۹۵ درصد از نیروی انسانی متقاضی نقل و انتقال در زنجان مشخص شد

معاون پشتیبانی و توسعه ی مدیریت آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه تکلیف ۹۵ درصد از نیروی انسانی متقاضی نقل و انتقال مشخص شده است، گفت: پنج درصد باقی‌مانده نیز تا پایان این هفته تعیین تکلیف می‌شوند.

یعقوبعلی عبادی در نشست خبری در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه سال تحصیلی امسال در قالب برنامه‌ای متمرکز در مدرسه رضوان ناحیه دو با حضور معاون آموزشی وزیر و مسئولان استانی در مهرماه آغاز می‌شود، اظهار داشت: برنامه‌های مختلف استقبال از مهر نیز در تمامی مدارس استان اجرایی می‌شود.

وی به آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی فرهنگیان اشاره کرد و افزود: این ثبت نام متقارن با مهرماه امسال و شروع سال تحصیلی جدید انجام می‌شود.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به عملکرد سال گذشته در حوزه بیمه طلایی و خدمات ارائه شده در این بخش تصریح کرد: 75 درصد از فرهنگیان استان عضو بیمه تکمیلی فرهنگیان بودند.

وی با تاکید بر اینکه ضریب خسارتی در استان 80 درصد گزارش شده است، ابراز کرد: این میزان در میانگین کشوری 86 درصد برآورد شده است.

عبادی به دریافتی 70 میلیارد ریالی برای بیمه تکمیلی فرهنگیان از معلمان و دولت اشاره کرد و گفت: ناحیه دو زنجان با دریافتی بیش از 60 میلیارد ریال و افزایش بیش از دو برابری و شهرستان طارم با 35 درصد بیشترین و کمترین دریافتی را به خود اختصاص می‌دهند.

وی با بیان اینکه امسال افزایش 2 هزار نفری در بخش بیمه تکمیلی فرهنگیان داریم، خاطرنشان کرد: امسال 17 هزار همکار و تبعه همکار بیمه می‌شوند.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه در مجموع یک هزار و 791 نفر از معلمان متقاضی نقل و انتقال بودند، بیان کرد: از این تعداد 748 نفر به صورت درون استانی و دائمی منتقل شدند.

وی با تاکید بر اینکه 677 نفر نیز در بخش نقل و انتقالات موقت متقاضی بودند، یادآور شد: از این تعداد نیز 284 نفر نقل و انتقالشان مشخص شد.

عبادی با بیان اینکه تکلیف 95 درصد از نیروی انسانی متقاضی نقل و انتقال مشخص شده است، ابراز کرد: پنج درصد باقی‌مانده نیز تا پایان این هفته تعیین تکلیف می‌شوند.

به اشتراک بگذارید :