22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ ۱۵:۲۶:۳۸
کد مطلب:  RMFKU4iV
با فداکاری خانوادۀ ورامینی:
قلب رضا در سینۀ هم نوعانش می تپد

خانواده دانش آموز رضا آذر هوش، که در حادثه رانندگی دچار مرگ مغزی شده بود اعضای بدن فرزندشان را به چند بیمار نیازمند هدیه کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سعید شهریاری معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستا نهای استان تهران، به همراه کورش رومیانی، رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان و امیر محمدی، مدیر آموزش و پرورش ورامین با خانواده  دانش آموز رضا آذر هوش که در حادثه رانندگی دچار مرگ مغزی شده و اعضای بدنش جان چند بیمار نیازمند را نجات داد، دیدار و گفتگو کردند.

سعید شهریاری، معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستا نهای استان تهران در این دیدار گفت: شما خانواده بزرگی هستید که با ایثار و از خودگذشتگی و بدون هیچ گونه چشم داشتی اعضای بدن عزیز ترین خود را  به دیگر بیماران نیازمند اهدا کردید.

وی افزود: اهدای عضو بدن انسان به نیازمندان یک عشق و ایثار واقعی است و ما به عنوان یک معلم به خود می بالیم  که  این خانواده توانسته به واسطه ایثار و فداکاری ، مروج این فرهنگ والا در جامعه باشد.

در پایان دیدار از سوی دکتر فولاد وند مدیر کل آموزش و پرورش استان تهران لوح و هدایایی به خانوده این دانش آموز اهدا شد و مجوز استفاده رایگان  شامل امکانات مرکز رفاهی  صادر و بلیط رفت و بر گشت هواپیما به مشهد مقدس به خانواده زنده یاد رضا آذر هوش اهدا شد.

گفتنی است همچنین در این دیدار شهربانو پور آذران،  کارشناس انجمن اولیا و مربیان اداره کل، غلامی، کارشناس مسئول حراست آموزش و پرورش و نائینیان، کارشناس  مسئول انجمن اولیا منطقه به همراه مریم نادی، کارشناس انجمن اولیا مربیان آموزش و پرورش ورامین، حضور داشتند.

کورش رومیانی، رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهرستا نهای استان تهران، هدف از این دیدار را ترویج تکریم انسان های بزرگ  و دلجویی و همراهی با این خانواده بر شمرد.

شایان ذکر است خانواده زنده یاد رضا آذر هوش قلب، کبد، کلیه ها و نسوج فرزند دلبند خود را  به 500 بیماران  نیازمند اهداء  کردند.

به اشتراک بگذارید :