22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ ۱۱:۴۶:۲۲
کد مطلب:  sVXL01Vu
پا به پای مهر/مدیر آموزش و پرورش دماوند در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه:
16 هزار و 800 دانش‌‌آموز و یک هزار و 200 معلم دماوندی آغاز سال تحصیلی جدید را جشن می گیرند

مدیر آموزش و پرورش دماوند از تحصیل 16 هزار و 800 دانش‌‌آموز دماوندی در 159 مدرسه و ساماندهی یک هزار و 200 معلم در مدارس دماوند در سال تحصیلی 96-95 خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد مشهدی‌عباسی، مدیر آموزش و پرورش دماوند،در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه در آستانه سال تحصیلی جدید، گفت: در سال تحصیلی جدید 16 هزار و 800 دانش‌آموز از پیش‌ دبستانی تا پیش‌ دانشگاهی در دماوند به کسب علم و دانش خواهند پرداخت.

این مقام مسئول با تأکید بر اهمیت نقش آموزش و پرورش در فرهنگ سازی جامعه با محوریت سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، شعار سال مقام معظم رهبری «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» ضمن  گزارشی از فعالیتها و اقدامات انجام شده در مدیریت آموزش و پرورش دماوند، افزود: براساس دستورالعمل های ساماندهی و پروژه مهر، ثبت نام و کلاس بندی دانش آموزان انجام شده و یک هزار و 75 دانش‌آموز در سال دهم، هدایت تحصیلی شده‌اند.

مشهدی عباسی، با اشاره به قدمت مدارس دماوند و کمبود فضای آموزشی از ساماندهی 159 کد مدرسه در 95 فضا و ساماندهی یک هزار و 200 معلم در سال تحصیلی جدید خبر داده و ضمن تبریک آعاز تحصیلی جدید به فرهنگیان، دانش آموزان و اولیای و گرامیداشت هفته دفاع مقدس  تصریح کرد: همه دست اندرکاران تعلیم و تربیت آماده ایم تا سال تحصیلی را به امید فتح قله های علم و ایمان آغاز کنیم.

وی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده با حضور رؤسای ادارات، مقامات دولتی ،خانواده های شهدا و خیرین زنگ مدارس طنین انداز خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :