18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ ۱۱:۲۳:۳۰
کد مطلب:  cVQQ5JLU
پا به پای مهر/مدیر آموزش و پرورش شهریار در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه:
هدف کلی نظام تعلیم وتربیت براساس سند تحول بنیادین تنظیم شده است

مدیر آموزش و پرورش شهریار در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهریار که به مناسبت آغاز سال تحصیلی در مصلای بزرگ این شهر، ضمن تبریک آغاز ماه مهر به فرهنگیان و دانش آموزان گفت:هدف کلی نظام تعلیم و تربیت براساس سند تحول بنیادین تنظیم شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، علی ذبیحی، مدیر آموزش  و پرورش شهریار در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهریار که به مناسبت آغاز سال تحصیلی و در مصلی بزرگ این شهر صورت گرفت، ضمن تبریک آغاز ماه مهر به فرهنگیان و دانش آموزان گفت: هدف کلی نظام تعلیم و تربیت بر اساس سند تحول بنیادین تنظیم شده است.

ذبیحی با تأکید پایبندی به نیازهای جامعه در تغییرات و تحولات را یکی از مهم ترین ضرورت های جامعۀ امروز برشمرده و اظهارداشت: امروزه وجود تکنولوژی، اینترنت و امکانات دیگر باعث تغییراتی در نظام اجتماعی شده است که آموزش و پرورش نیز از این موضوع مثتثنی نیست.

مدیر آموزش وپرورش با اشاره به ساحت های شش گانه  آموزش وپرورش تصریح کرد: یکی از مهمترین  ساحتها، ساحت اعتقادی دانش آموزان است که آموزش وپرورش شهریار برای رسیدن به این مهم تمامی زیرساخت های پرورشی و فرهنگی را آماده کرده است.

ذبیحی در ادامه رشد 400 درصدی حافظین قرآن و حضور 35هزار دانش آموز در مسابقات علمی و فرهنگی نشان از آماده سازی بسترها و زیرساخت های ساحت اعتقادی در شهریار دانسته و در ادامه به توفیقات  اداره آموزش وپرورش اشاره کرده و گفت: در مسابقات کشوری علمی و مهارتی 8 دانش آموز شهریاری توانستند به رتبه های برتر کشور  دست پیدا کنند.

این مقام مسئول در رابطه با زیر ساخت های آموزشی نیز اظهارداشت: از سال 1392 تا به امروز 45 باب مدرسه یا تحویل شده و یا در شرف تحویل است و این درحالی است که در مقایسه با سالهای گذشته تنها از سال 80تا 92 ، 45 مدرسه ساخته شده است، که نشانگر تلاش های همکاران ما در اداره آموزش وپرورش شهریار بوده است.

به اشتراک بگذارید :