18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ ۰۸:۰۴:۳۳
کد مطلب:  m1KV1K71
مدیر آموزش و پرورش قدس در جمع مدیران مدارس:
معیار رسیدن به قانون طلایی مدیریت، سخن علی (ع) است

مدیر آموزش و پرورش قدس در نشست مدیران مدارس که در آستانه بازگشایی مدارس در سالن شهید دهنو برگزار شد، گفت: معیار رسیدن به قانون طلایی مدیریت، سخن علی (ع) است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمدرضا بهمنش، مدیر دبیر کمیته پروژه مهر و معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان قدس در جمع مدیران مدارس، در سالن شهید دهنو گفت: برای رسیدن به قانون طلایی مدیریت،  خط کش و معیار، سخن مولی متقیان علی (علیه السّلام) است که فرموده اند: « هرچه برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند و هرچه برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند».

بهمنش، همچنین با تأکید بر شعار آموزش و پرورش این شهرستان در سال تحصیلی96-95 «اقدام با تدبیر برای تحقق دانایی و توانایی در سایه امید» گفت: مدیران باید بر تبلیغ محصولات ایرانی در بین دانش آموزان کوشاتر باشند تا چرخ اقتصاد کشور در گردش مستمر باشد .

وی در جهت پر رنگ تر کردن حس وطن دوستی در بین دانش آموزان تأکید کرده و اظهار داشت: علاوه بر سرود ملی، سرود های مرتبط دیگر را مورد توجه قرار دهید و علاقه مندی دانش آموزان را به میهن اسلامی تقویت نمایید.

به اشتراک بگذارید :