18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ ۰۹:۰۴:۲۹
کد مطلب:  d0VteCsx
سومین جلسه شورای پروژه مهر شهرستان های استان تهران برگزار شد

سومین جلسه شورای پروژه مهر شهرستان های استان تهران با حضور امیری و عبداله پور ناظرین وزارت آموزش و پرورش ،شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و کلیه اعضا در سالن شماره 2 اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این جلسه محسن بهار لو معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ورییس كار گروه توسعه و تجهیز ومیررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه و دبیر شورای پروژه مهر استان به ارایه گزارش و اقدامات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در آستانه فصل بازگشایی مدارس و هرچه با شکوه برگزار شدن آغاز سال تحصیلی جدید در این استان پرداختند.

در ادامه  كارگروه های تخصصی پروژه مهر اداره کل شهرستان های استان تهران آمار و اطلاعات لازم را در راستای فعالیت های صورت گرفته در جهت برگزاری پروژه مهر امسال ارائه نمودند.

در پایان محمد علی امیری مشاور معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ضرورت رفع تمام نقایص و كمبودها در استانه بازگشایی، خواستار زمینه سازی و فرهنگ سازی به منظور افزایش مؤثر و شایسته تعامل با دانش آموزان، خانواده ها، مدیران و مشاوران  برای سال تحصیلی آینده شدند.

 

به اشتراک بگذارید :