20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۱۴:۲۰:۴۱
کد مطلب:  4MDmlw7S
با برگزاری جلسه توجیهی;
نیروهای جدیدالورود آموزش و پرورش عشایر آذربایجان شرقی سازماندهی شدند

نيروهاي فارغ التحصيل جديدالورود دانشگاه فرهنگيان رشته علوم تربيتي و آموزش ابتدايي اداره آموزش و پرورش عشاير سازماندهی شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از عشایر،

حبیب مهدوي در جلسه توجیهی این نیروهای جدیدالورود ؛ضمن تبريك به آموزگاران جديد به خاطر انتخاب شغل معلمي و شروع به كار و آغاز سالتحصيلي جديد ؛اين شغل را بسيار مهم وحساس بيان وتوصيف كردند .

رئیس آموزش و پرورش عشایر استان گفت: تربيت نسل پويا وبالغ وآينده دار واميدهاي جامعه با دلسوزي وتلاش شما آموزگاران كه در واقع سازنده معناي دنياي يك كودك هستيد محقق خواهد شد.

وی با تاکید بر کار گروهی،انعطاف فکری و نوپذییری برای معلمان، متذکر شد: نظام کارامدی بالا و کیفیت بالای آموزش،پشتکار،احترام و انظباط و شوق کار باید سرلوحه کار معلمی باشد.

مهدوی انگيزه را محوري ترين موضوع زندگي انساني و سازنده نيازها عنوان کرد و افزود: آموزگاران باید انگیزه را بعنوان موتور محرکه در دانش آموزان ابتدايي روشن كنند تا آينده درخشان و حساس آنها در اين مرحله از زندگيشان شكل گرفته و به سمت پيشرفت وتوسعه حركت كنند 

گفتنی است برای سالتحصیلی 95-96 تعداد 12 آموزگارزن و 44 آموزگار مرد براساس امتيازات مكتسبه در مدارس عشایر استان مشغول بکار می شوند.

به اشتراک بگذارید :