22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۱۲:۲۴:۵۲
کد مطلب:  Pety2Kxu
مدیر آموزش و پرورش دماوند در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه:
16 هزار 800 دانش آموز و یک هزار و 200 فرهنگی آغاز سال تحصیلی جدید را در دماوند جشن می گیرند

محمد مشهدی عباسی از تحصیل 16 هزار و 800 دانش‌‌آموز دماوندی در 159 مدرسه و ساماندهی یک هزار و 200 معلم در مدارس دماوند در سال تجصیلی 96-95 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد مشهدی‌عباسی  مدی آموزش و پرورش شهرستان دماوند در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه در آستانه سال تحصیلی جدید گفت: در سال تحصیلی جدید 16 هزار و 800 دانش‌آموز از پیش‌دبستانی تا پیش‌دانشگاهی در شهرستان دماوند به کسب علم و دانش خواهند پرداخت.

محمد مشهدی عباسی با تأکید بر اهمیت نقش آموزش و پرورش در فرهنگ سازی جامعه با محوریت سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ،شعار سال مقام معظم رهبری «اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل» گزارشی از فعالیتها و اقدامات انجام شده در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دماوند را ارائه کرد.

مدیر اداره آموزش و پرورش دماوند افزود: براساس دستورالعمل های ساماندهی و پروژه مهر، ثبت نام و کلاس بندی دانش آموزان انجام شده و یک هزار و 75 دانش‌آموز در سال دهم ، هدایت تحصیلی شده‌اند.

مشهدی عباسی با اشاره به قدمت مدارس دماوند و کمبود فضای آموزشی از ساماندهی 159 کد مدرسه در 95 فضا و ساماندهی یک هزار و 200 معلم در سال تحصیلی جدید خبر داد.

محمد مشهدی عباسی با تبریک آعاز تحصیلی جدید به فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیاء و گرامیداشت هفته دفاع مقدس  تصریح کرد: همه دست اندرکاران تعلیم و تربیت آماده ایم تا سال تحصیلی را به امید فتح قله های علم و ایمان آغاز کنیم.

وی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده با حضور روسای ادارات ، مقامات دولتی ،خانواده های شهدا و خیرین زنگ مدارس طنین انداز خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :