22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۱۰:۳۳:۵۳
کد مطلب:  xMV7eq9U
مدیرآموزش و پرورش قدس:
ارتقای کیفیت مدیریت، مهمترین شاخص ارتقا عملکرد آموزش و پرورش است

در آستانه بازگشایی مدارس و تکمیل اجرای پروژه مهر، نشست مدیران مدارس شهرستان قدس با شرکت شورای معاونین آموزش و پرورش و بیش از 150 مدیر در سالن شهید دهنو برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در آستانه بازگشایی مدارس و تکمیل اجرای پروژه مهر، نشست مدیران مدارس شهرستان قدس با شرکت شورای معاونین آموزش و پرورش و بیش از 150 مدیر در سالن شهید دهنو برگزار شد.

مدیرآموزش و پرورش در این آئین گفت:ارتقا کیفیت مدیریت، مهمترین شاخص ارتقا عملکرد نظام تعلیم و تربیت است.

بهمنش تأکید کرد: مدیران با حضور در برنامه های مدرسه  مانند نمازجماعت و اردو در کنار دانش آموزان نشاط و شادابی را در محیط مدرسه برقرارنمایند.

این مقام مسئول در جمع مدیران مدارس، نظرات نماینده معلمان را معرفی کننده افکارعمومی معلمان دانسته و گفت :ارتباط پر رنگ با نماینده معلمان مسیر تعلیم و تربیت را هموارتر می سازد.

وی با اشاره به این امر که علاوه بر بالا بردن روحیه اجتماعی و مسئولیت پذیری دانش آموزان، با فعالیت های فرهنگی، هنری و ورزشی نشاط در مدرسه ایجاد می شود؛ از مدیران خواست نسبت به شرایط رفاهی و آسایشی دفتر معلمان آموزشگاه دقت کافی را داشته باشند تا در زنگ های تفریح معلمان در آرامش کامل خود را برای کلاس درس در زنگ های بعد آماده کنند.

شایان ذکر است پس از مدیر آموزش و پرورش، اعضای شورای معاونین به بیان مطالب و نکات حوزه تحت نظر خود پرداختند.

از نکات قابل توجه در این آئین که مورد استقبال قرار گرفت اجرای حرکات نرمشی و ورزشی در میان برنامه بود که به ابتکار معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش این شهرستان اجرا  و نشاط خاصی را به این نشست سنگین و طولانی بخشید.

گفتنی است ترویج و گسترش این نوع فعالیت های ورزشی در برنامه های رسمی می تواند به سلامتی شرکت کنندگان و نشاط و شادابی نشست کمک شایانی نماید.

به اشتراک بگذارید :