18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ ۱۴:۰۳:۵۹
کد مطلب:  1swmEaVH
مدیرکل آموزش و پرورش استان در همایش مدیران مدارس زنجان:
تجربه بزرگترین معلم انسان در مبارزه با جهل است

در این همایش مدیر کل آموزش وپرورش استان با جهادی خواندن فعالیت مدیران در مدارس خواستار کیفیت بخشی در آموزش شد.

  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان در همایش مدیران مدارس شهری زنجان مرتضی تمجیدی مدیر کل آموزش وپرورش استان با جهادی خواندن فعالیت مدیران در مدارس خواستار کیفیت بخشی در امر آموزش شد.

   وی افزود: در راستای ارتقای کیفیت آموزشی، تجربه بزرگترین معلم انسان در مبارزه با جهل است و لازم است مدیران مدارس جهت برپایی مدرسه متعالی از تجربیات دیگر همکاران هم بهره مند شوند.

  تمجیدی خاطر نشان ساخت: رمز موفقیت در یک فعالیت، کار به صورت تیمی است واگر این روند توام با نشاط، تعامل واستمرار باشد بسیاری از آسیب های اجتماعی به حداقل خواهد رسید.

مدیرکل آموزش و پرورش استان رشد 3رتبه ای استان زنجان در کنکور سراسری  را مرهون تلاش مدیران ودبیران در مدارس دانست واظهار امیدواری کرد که این روند موفقیت همچنان استمرار داشته باشد.

  وی فعالیت ها و موفقیت های بدست آمده در حوزه های مختلف آموزشی و پرورشی در سطح استان و کشور را یادآور شد و از مدیران خواست با تشریک مساعی بیشتر، دستگاه تعلیم و تربیت را به سمت رشد و تعالی رهنمون سازند.

   در پایان این همایش دکتر حبیب زادگان داروساز و عضو انجمن مهرانه به تشریح برنامه های کمیته پیشگیری از بیماری ها و تغذیه سالم در مدارس پرداخته و از همکاری های مدیران مدارس در پیشبرد اهداف بهداشتی این انجمن تقدیر کرد.

به اشتراک بگذارید :