8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ ۱۴:۰۲:۰۴
کد مطلب:  k7BXmtsm
همایش مدیران مدارس شهر زنجان با محوریت پروژه مهربرگزار شد

همایش مدیران مدارس شهر زنجان با حضور مسئولین اداره کل آموزش و پرورش و نواحی یک و دو در مرکز همایش های بین المللی مهرانه با موضوع بازگشایی مدارس«پروژه مهر» برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان در ابتدای این همایش یعقوبعلی عبادی معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه تجلی همه فعالیت های آموزش وپرورش در مدارس می باشد افزود: فهم مشترک از مسایل توسط همکاران اداری و همکاران شاغل در مدارس کمک شایانی در نیل به اهداف مورد نظر ایفا می کند وشایسته است با خلاقیت، ناکامی های حاصل از کمبود منابع مالی برطرف شود.

    وی ابراز داشت : مدیران  در سطح مدرسه ومنطقه مجاهدتهای خاموش انجام می دهند و لی به لحاظ عدم گزارش مستند ومتناسب، گاهی عملکرد ایشان به طور شایسته دیده نمی شود.

  عبادی از مدیران مدارس خواست تا در گزارش دهی  اهتمام بیشتری داشته باشند وفرهنگ سازی لازم را در خصوص مصرف بهینه شیر در مدارس با توجه به الگوگیری دانش آموزان از معلمان به عمل آورند.

   این مقام مسئول با تبیین فرایند بیمه  دانش آموزی و بیمه طلایی همکاران ، لزوم اطلاع رسانی به اولیاء دانش آموزان را درراستای آگاهی ایشان از شرایط بیمه خواستار شد.

معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اضافه کرد: سال گذشته171 هزار دانش آموز تحت پوشش بیمه حوادث دانش آموزی بودند که این تعداد امسال به179هزار نفر افزایش خواهد یافت.

عبادی خاطر نشان ساخت: زمان ثبت نام بیمه طلایی همکاران از مهر تا آبان ماه می باشد ودر این راستا با کمک بیمه معلم جهت رفاه همکاران  در بحث دندانپزشکی،کلینیک تخصصی دندانپزشکی فرهنگیان دریکی از فضاهای موجود آموزش وپرورش ناحیه دو مراحل پایانی آماده سازی خود را سپری می نماید و همچنین کتب درسی مقطع ابتدایی جهت توزیع به نواحی ارسال شده وکتب دوره متوسطه  در125 کتاب فروشی مجاز در حال توزیع می باشد.

وی از معلمان خواست به لحاظ تجمیع کلیه خدمات در تک کارت فرهنگیان از جمله (مشخصات پرسنلی، مالی و...) در زمان مقرر ثبت نام به عمل آورند.

  درادامه این همایش نمایندگان مدیران نواحی یک و دو گزارشی از روند پروژه مهر ونقطه نظرات سایر مدیران در مدارس را ارائه دادند  و سپس مدیر کل آموزش وپرورش استان به جمع بندی مطالب پرداخت و در  پایان همایش،مدیران مدارس از کلینیک مهرانه بازدید نمودند.

به اشتراک بگذارید :