9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ ۱۳:۲۱:۲۰
کد مطلب:  JsMwaeFg
گروه های آموزشی متوسطه استان در رتبه عالی کشوری قرار گرفت

با اعلام نتایج ارزیابی دبیرخانه¬های راهبری دروس گروه¬های آموزشی متوسطه استان در سطح عالی قرار گرفت.

به گزارش معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان محمود شهبازی با اعلام این خبر افزود: با توجه به نقش نظارت و ارزیابی در افزایش کارآیی، اثربخشی و آگاهی از میزان تحقق اهداف از پیش تعیین شده و اطلاع از نارسایی­ها و نقاط ضعف، دبیرخانه­های راهبری کشوری دروس متوسطه نظری بر اساس وظایف محموله و برنامه مصوب سالانه نسبت به ارزیابی از عملکرد گروه های درسی استان ها مبادرت نموده و گزارش نهایی هرسال بعد از تاییدیه دفترآموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش به استان ها ارسال می گردد.

   وی اظهار داشت: با توجه به ارسال گزارش عملکرد دوساله گروه­های درسی استان و مقایسه با میانگین عملکرد گروه­های درسی کشور گروه­های آموزشی متوسطه نظری استان در سطح ((عالی)) قرار گرفته است.

معاون آموزش متوسطه استان با استناد به آمار مربوطه یاد آور شد: با توجه به رشد 76/1 امتیاز در میانگین امتیاز گروه­های درسی متوسطه نظری کشور در مجموع عملکرد گروه­های درسی حوزه متوسطه نظری استان در سال تحصیلی 95-94 نسبت به سال تحصیلی قبل با رشد 13/9 امتیاز روبرو شده است.

شهبازی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران اداره تکنولوژی وگروه های آموزشی و سرگروه­های درسی متوسطه گفت: با اخذ تدابیر لازم و برنامه ریزی های دقیق، زمینه رشد کلیه گروه های درسی در استان را فراهم خواهیم کرد.

به اشتراک بگذارید :