18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ ۱۵:۵۲:۱۲
کد مطلب:  HKxbyL1n
دکتر خاتمی نماینده شهرستان های ماهنشان وایجرود در گردهمایی روسای ادارات آموزش وپرورش استان:
اقتصاد مقاومتی یعنی آفرینش تحول با بضاعت موجود

دکتر خاتمی نماینده شهرستان های ماهنشان وایجرود در گردهمایی روسای ادارات آموزش وپرورش استان گفت: نمایندگان استان تمام تلاش خود را در جهت ارتقاء آموزش وپرورش خواهند نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان:دکتر خاتمی نماینده شهرستان های ماهنشان وایجرود در مجلس شورای اسلامی در  گردهمایی روسای ادارات آموزش وپرورش نواحی ومناطق استان که با حضور  دکتر بیگدلی نماینده شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی ونباتچیان سرپرست سازمان برنامه وبودجه استان وهیئت همراه  تشکیل شده بودگفت: معلم در یک ساعت تدریس خود می تواند بیشترین انقلاب درونی را در دانش آموزان ایجاد کند وبرای اینکه زیر بنای فعالیت های ما فرهنگ باشد باید معلم همه سو نگر داشته باشیم تا بتواند دانش آموزان را به خوبی هدایتگری نماید.

نماینده شهرستان های ماهنشان وایجرود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد اقتصاد مقاومتی یعنی اینکه ما از بضاعت خود بیشتریت تحول را بیافرینیم همچنانکه خطه زنجان خطه عرفا،شعرا وبزرگان وفرهیختگانی است که با وجود بی بهره بودن از مال ودارایی از این دیار سربلند کرده ودر تاریخ ماندگار شده اند.

دکتر احمد بیگدلی نماینده شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی نیز در این گردهمایی در سخنان خود گفت:شکوفا کردن استعدادهای دانش آموزان رسالت مهم آموزش وپرورش است وبالاترین سرمایه وجودی هر جامعه ای برای توسعه وپیشرفت، نیروی انسانی آن جامعه است واگر نادیده شود مشکلات عدیده ای را بوجود می آورد واگر ما نیروی انسانی را درست پرورش ندهیم با بطالت رفتن آن ،خود به بزرگترین دشمن تبدیل خواهد شد.

دکتربیگدلی در ادامه سخنان خود افزود: گذشتگان ما با بذل مال وجان خود این انقلاب را به دست ما به امانت سپرده اند وما نیز باید با زحمات شبانه روزی چنان رفتار کنیم تا در مقابل وجدان خود سربلند باشیم وکارنامه درخشانی از خود به یادگار بگذاریم.

وی ادامه داد باید با فرهنگ سازی مردم شریف استان را از درخواست های شخصی وموردی به پیگیری مطالبات کلان از نمایندگانشان سوق دهیم تا نمایندگان نیز با فراغ بال بتوانند پیگیر مسائل مهمتر استان باشند.

مرتضی تمجیدی مدیر کل آموزش وپرورش استان زنجان نیز در ادامه گردهمایی گفت: استان زنجان افتخار می کند که نمایندگان فهیم ، دوراندیش وفرهیخته ای را دارد که تمام هم وغم آنها پیشرفت استان در تمامی عرصه های مختلف است .

این مقام مسئول در سخنان خود از نمایندگان محترم مجلس خواست با توجه به اینکه آموزش وپرورش نیازمند مساعدت نمایندگان محترم وپیگیری در خواست های فرهنگیان در خانه ملت است از آنان خواست تا حمایت همه جانبه ای را از دستگاه تعلیم وتربیت داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :