18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ ۱۴:۳۲:۰۰
کد مطلب:  HwINKylP
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری در آئین اختتامیه کلاس های تابستانی کانون فرهنگی هنری و تربیتی سمیه (س):
پایگاه های تابستانی فرصتی برای نشاط، تعالی و همزبانی است

آئین اختتامیه کلاس های تابستانی کانون فرهنگی هنری و تربیتی سمیه (س) با حضور مدیر و معاون پرورشی آموزش و پرورش ناحیه یک ری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، آئین اختتامیه برنامه های تابستانی کانون فرهنگی و تربیتی سمیه (س) با حضور مدیر و معاون پرورشی و فرهنگی اموزش و پرورش ناحیۀ یک ری برگزار شد.

بهروز نصیری، مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ یک ری درحاشیه این بازدید گفت: هدف از برپایی پایگاه های تابستانی باز بودن درب مدارس به روی دانش آموزان می باشد و پایگاه های تابستانی فرصتی  برای نشاط، تعالی و همزبانی است.

وی  در ادامه ضمن تأکید بر این امر که بهره گیری مناسب از اوقات فراغت توان لازم را برای بخش های دیگر زندگی به دانش آموز می دهد و بنابراین دانش آموزانی که برای اوقات فراغت خود بهتر برنامه ریزی می کنند، می توانند بهتر ازسایر دانش آموزان به نیازهای زندگی پاسخ دهند، تصریح کرد: رسیدگی به اوقات فراغت دانش آموزان باعث کارآفرینی فراگیران می شود، و پس از فارغ التحصیلی آنان می توانند شغل مورد علاقه خود را انتخاب و مشغول به کار شوند.

شایان ذکر است کلاس های آموزشی این مرکز در رابطه بابرنامه های ورزشی، شطرنج، رباتیک، نقاشی، رنگ روغن، طراحی، عروسک سازی، معماری و خلاقیت،خیاطی  بودند که در تابستان 95برگزار گردید.

به اشتراک بگذارید :