22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ ۱۴:۱۷:۴۱
کد مطلب:  hgFcCNQJ
مدیر آموزش و پرورش قرچک:
گروه های آموزشی متوسطه قرچک رتبه اول شهرستان های استان تهران شد

مدیر آموزش و پرورش قرچک خبر از کسب رتبه اول گروه های آموزشی متوسطه قرچک در میان مناطق شهرستان های استان تهران داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان قرچک، مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: بر اساس ارزیابی های به عمل آمده  توسط اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از عملکرد گروه های آموزشی مناطق 20گانه شهرستان های تهران،گرو ه های آموزشی قرچک رتبه اول را از آن خود کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک افزود: برنامه ریزی و اجرای مطلوب المپیادها و جشنواره ها،ارتباط و همکاری مطلوب با  مراکز علمی و پژوهشی،ارائه و اجرای طرح های نو بدیع و ابتکاری منطقه ای و مستند نمودن سوابق و برنامه های عملیاتی گروه های آموزشی از معیارهای این ارزیابی بود.

نیکبخت تصریح کرد: میزان بهره مندی از فن آوری اطلاعات و ارتباطات (استفاده از رایانه-سمعی و بصری-ارتباط با اینترنت و داشتن سایت و پست الکترونیکی،تهیه و تدوین برنامه عملیاتی یکساله گروه های آموزشی،برزسی وضع موجود آموزشی  از لحاظ نقاط قوت،افت تحصیلی و... و ارائه راهکارها و مستندات بخش دیگری از ملاک های ارزیابی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران بود.

وی ادامه داد: این موفقیت  بزرگ حاصل زحمات تک تک معلمان،مدیران،سرگروه های درسی گرو های آموزشی و همکاران اداری به ویژه همکاران شاخه معاونت آموزش متوسطه است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در خاتمه افزود: برگزاری مطلوب و شرکت دانش آموزان در جشنواره فیلم رشد،انجام بازدیدهای علمی،برگزاری منظم کارگاه های  آموزشی ویژه معلمان و تهیه منابع آموزشی (کتاب های مرجع و فیلم های آموزشی) از جمله ملاک های  مهم دیگر این انتخاب بود.

به اشتراک بگذارید :