18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ ۱۴:۱۶:۵۰
کد مطلب:  tpld526G
فرماندار بهارستان در نشست شورای آموزش و پرورش:
شورای آموزش و پرورش در ایجاد تسهیلات لازم در فعالیت های اجرایی نقش به سزایی دارد

نشست شورای آموزش و پرورش مشترک شهرستان بهارستا ن با حضور سلیمانپور، فرماندار و رئیس شورا و ابراهیم رفیعی مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان، بنار مدیر آموزش وپرورش ناحیه 2 بهارستان، حاج آقا صفایی امام جمعه بخش گلستان، بخشداران منطقه ، شهرداران منطقه، فرماندهی نیروی انتظامی منطقه ودیگر مسئولین واعضا نشست در سالن جلسات فرمانداری بهارستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نشست شورای آموزش و پرورش مشترک شهرستان بهارستان با حضور سلیمانپور، فرماندار و رئیس شورا و ابراهیم رفیعی مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان، بنار مدیر آموزش وپرورش ناحیه 2 بهارستان، حاج آقا صفایی امام جمعه بخش گلستان، بخشداران منطقه، شهرداران منطقه، فرماندهی نیروی انتظامی منطقه ودیگر مسئولین و اعضا نشست در سالن جلسات فرمانداری بهارستان برگزار شد.

بیژن سلیمانپور، فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بهارستان در این نشست ضمن تبریک ایام پیش رو عید قربان وعید غدیر گفت: شورای آموزش و پرورش در ایجاد تسهیلات لازم در فعالیت های اجرایی مدارس و برطرف کردن تنگناها و مشکلات نقش بسزایی دارد .

وی ادامه داد: رؤسای ادارات شهرستان با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود باید با آموزش و پرورش همکاری و تعاون داشته باشند تا مدارس در روز اول مهر بدون مشکل و دغدغه کار خود را آغاز کنند.

ابراهیم رفیعی، مدیر آموزش وپرورش و دبیر شورای آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان نیز در این نشست ضمن تبریک ایام پیش رو عید قربان و عید غدیر، گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در یک ماه گذشته و گزارشی از فعالیت های ستاد پروژه مهررا به اطلاع رئیس، اعضا و میهمانان شورا رساند.

وی با اشاره به این که آموزش و پرورش بر اساس شرح وظایف خود مکلف است پیش از آغاز سال تحصیلی نسبت به تامین و توزیع نیروی انسانی اقدام نموده و کمبودهای خود را با همکاری و همفکری بر طرف نماید، گفت: این موارد در قالب پروژه مهر از ابتدای تابستان تاکنون انجام شده و انشاءالله بتوان تا آغاز سال تحصیلی جدید موارد باقیمانده را نیز بر طرف نمود.

این مقام مسئول در این نشست خواستار پیگیری و اجرای مصوبات جلسات قبلی شورای آموزش و پرورش شده و گفت: با دستور فرماندار به ادارات ذیربط مبنی بر اجرای مصوبات شورا، مشکلات آموزش و پرورش به حداقل خواهد رسید.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان پروژه مهر را یکی از فعالیت های مهم و اساسی آموزش و پرورش دانسته و گفت:  با تشکیل کمیته های پنجگانه برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید و برای حضور به هنگام دانش آموزان و با مشارکت بسیار خوب مدیران و عوامل اجرایی در مدارس ، اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است.

وی افزود: فعالیت های پروژه مهر از اواسط تیر ماه آغاز شده و مهمترین فعالیت های صورت گرفته این مدیریت سازماندهی نیروی انسانی در مقاطع مختلف تحصیلی و تخصیص معلم به کلاسهای درس و همچنین بهسازی و تعمیرات اساسی در مدارس بوده است.

به اشتراک بگذارید :