22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ ۱۰:۴۹:۳۷
کد مطلب:  QeMqBD1B
مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان:
آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امید درصدد اجرایی نمودن سند تحول بنیادین بوده است

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان در اختتامیه طرح ها و برنامه های آموزشی مقطع متوسطه گفت: آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امید به دور از هیجانات سیاسی و احساسی بر مدارتدبیر و عقلانیت درصدد اجرایی نمودن سند تحول بنیادین بوده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حسینعلی بنار، مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ 2 بهارستان ضمن اشاره به این امر که تلاش جهت بهبود مستمر، کیفیت را به ارمغان می آورد، گفت: آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امید به دور از هیجانات سیاسی و احساسی بر مدارتدبیر و عقلانیت درصدد اجرایی نمودن سند تحول بنیادین بوده است.

وی ضمن تشریح انتظارات سند تحول بنیادین به بیان ویژگی های  معلم صالح، خانواده صالح، مدرسه صالح و دانش آموز صالح پرداخت هو ادامه داد: مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ 2 بهارستان سیاستهای 5 گانه وزارت آموزش و پرورش در جهت ارتقای کیفیت آموزشی دانست.

این مقام مسئول افزود:همه ما به این امر واقفیم که اگر بخواهیم جامعه با کیفیت،توانمند،توسعه یافته و به روز داشته باشیم باید به توسعه و ارتقای کیفیت در جهت ارتقای کیفیت در آموزش و پرورش پرداخت.

مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ 2 بهارستان ضمن بیان ملاک های کیفیت آموزش اظهار داشت: یکی از ملاک های ارتقای کیفیت وقتی است که کارهای ما بتواند رضایت مشتریان ما که همان دانش آموزان و اولیای آنها است را تامین کند.

این مقام مسئول ارائه خدمات  به صورت کامل و توجه به بهره وری، انعطاف پذیری برنامه ها، مدیریت زمان و تطابق با استانداردها و به بهبود مستمر را به عنوان شاخص های کیفیت آموزش در مدارس برشمرده و در ادامه گفت:در استقرار پایه دهم و هدایت تحصیلی ناحیه2بهارستان با مساعدت و همکاری مدیران و مشاوران با حدود43درصد در رعایت توسعه متوازن رتبه اول راکسب کرده است و با ثبت  بالای 98درصد دانش آموزان در سامانه سناد و 300نفر ساعت برای توسعه راهبردی هدایت در مناطق با جمعیت بالای دانش آموزی ،آماده بودن منطقه برای مهری با نشاط را نشان می دهد.

به اشتراک بگذارید :