22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ ۱۴:۵۵:۰۰
کد مطلب:  ApTwTzK9
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در بازدید از منطقه چهاردانگه:
دستاوردهای ستاد پروژه مهر باید در مدارس تبلور عینی پیدا کند

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با حضور در آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، از روند اجرایی ستاد پروژه مهر منطقه بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، عبدالرضا فولادوند راد، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با حضور در آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، از روند اجرایی ستاد پروژه مهر منطقه بازدید کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در بدو ورود به چهاردانگه با حضور در دفتر کار تمامی کارشناسان اداره، در جریان کارهای اداری و مسایل و مشکلات تمامی واحدها قرار گرفت.

در این دیدار صمیمانه فولادوندراد، ضمن تقدیر از کارشناسان دوایر اداری بر کیفیت بخشی هر چه بیشتر امور و تلاش برای جلب حداکثر رضایت مراجعین تاکید کرد.

در ادامه این نشست حنیف نیا رئیس آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه گزارشی از  مباحث کلی منطقه در بخش آموزش و پرورش ارائه و سپس مسوولین کمیته های پنج گانه نیز به تشریح عملکرد خود بر اساس شاخص های هر بخش پرداختند.

فولادوند ضمن گرادمیداشت یاد و خاطره شهیدان 17 شهریور سال 1357 و تقدیر از مجموعه عملکردهای صورت پذیرفته در سطح منطقه، هدف از شکل گیری ستاد پروژه مهر در سطح ملی را همفکری ، تعامل و مشارکت همه بخش ها برای آماده سازی همه جانبه مدارس و حضور بدون دغدغه دانش آموزان و اولیای آنها در مدارس دانسته و افزود: نتیجه تمامی تلاشهای این مدت ستاد پروژه مهر باید در مدارس تبلور عینی پیدا نماید.

فولادوندراد، در بخش دیگری از اظهارات خود تبیین دستاوردهای سه ساله آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید را یکی از وظایف سازمانی همه بخش های آموزش و پرورش دانسته و تصریح کرد: آموزش و پرورش در این دولت تمامی برنامه های خود را به صورت کاملا تخصصی ، کارشناسی شده و با تدبیر ،تدوین ،برنامه ریزی و به مورد اجرا گذاشته است.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران آرامش جامعه را یکی از نتایج این عملکرد دانسته و افزود: یکی از وظایف تمامی همکاران آموزش و پرورش دمیدن روح امید به آینده است.

شایان ذکر است کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران نیز در بازدید از دبیرخانه پروژه مهر منطقه و تعدادی از مدارس منطقه به ارزیابی از کارهای انجام شده پرداختند.

به اشتراک بگذارید :