22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ ۱۴:۲۰:۳۶
کد مطلب:  O4Ft8rEz
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری:
انتقال فرهنگ ایثار و شهادت یک ضرورت اجتماعی است

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری در نشست ستاد پشتیانی راهیان نورگفت : انتقال فرهنگ جهاد و شهادت به دانش آموزان یکی از مهمترین وظایف آموزش و پرورش است چرا که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از ضرورت‌های مهم در جامعه است.

 

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نشست ستاد پشتیبانی  اردوی راهیان نور دانش آموزی ری که با حضور اسدنژاد، مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو ری، طلوعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع)، ملکی، معاون پرورشی اداره و جمعی از کارشناسان و مسئولان برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی برگزار شد.

بهروز نصیری، مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ یک ری، در این نشست گفت: انتقال فرهنگ جبهه و شهادت به مردم به‌ویژه نسل جوان وظیفه تک تک ماست، که باید در این عرصه به‌صورت گسترده و تأثیرگذار وارد شویم و با توجه به رسالت خود تمام  تلاش خود را در این زمینه مهم بکار ببریم.

وی با بیان این‌که امروز یکی از بسترهای تاثیر گذار در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، راهیان نور است، افزود: دفاع مقدس، شهید و شهادت خطوط قوی و مستحکمی در برابر تهاجم جنگ فرهنگی و نرم دشمنان هستند.

این مقام مسئول با اشاره به این که  در سال تحصیلی جدید  تعداد 1 هزار و 400 نفر از دانش آموز دختر و پسر ناحیۀ یک ری در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی  غرب و جنوب کشور اعزام خواهند شد، خاطرنشان کرد: 18 مهر ماه اولین کاروان دانش آموز دختر ناحیۀ یک ری به این مناطق اعزام خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :