22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ ۱۳:۵۷:۳۱
کد مطلب:  J1OI06dq
مدیرآموزش و پرورش قدس در آئین تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و هنری:
هدف آموزش و پرورش آموختن مهارت های زندگی است

مدیرآموزش و پرورش قدس در آئین تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و هنری، گفت: هدف آموزش و پرورش انباشت اطلاعات در ذهن دانش آموزان نیست بلکه هدف آموختن مهارت های زندگی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، از برگزیدگان مسابقات قرآن ، نهج البلاغه ، احکام و مسابقات فرهنگی و هنری فرهنگیان شهرستان قدس در سالن شهید دهنو تجلیل شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس در این آئین ضمن تقدیر از منتخبین این مسابقات و تشکر از مدیران و مربیانی که زمینه شکوفایی دانش آموزان را فراهم نمودند گفت: هدف آموزش و پرورش انباشت اطلاعات در ذهن دانش آموزان نیست بلکه هدف آموختن مهارت های زندگی است.

بهمنش خطاب به مدیران و مربیان افزود:وقتی شما اردویی را برای دانش آموزان برگزار می کنید در واقع مهارت های زندگی گروهی و اجتماعی را در آنان آموزش داده وتقویت می نمایید.

بهمنش ادامه داد: در این آئین بیش از 270 مدیر،مربی و فرهنگی که در مسابقات مختلف قرآنی،فرهنگی و هنری حائز رتبه برتر شده بودند مورد تقدیر قرار گرفتند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس، اظهار داشت: این مدیریت در مسابقات فرهنگی و هنری سال تحصیلی جاری حائز 10 رتبه  استانی شده است که در جشنواره های آئین آغازین،سرود و نقاشی همگانی بیشترین رتبه های استانی را از آن خود نموده است.

شایان ذکر است در این آئین جوایز جهت از حمایت تولیدات داخلی در سال اقتصاد مقاومتی، ظروف مسی در نظر گرفته شده بود.

به اشتراک بگذارید :