18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ ۰۹:۰۰:۰۰
کد مطلب:  iO0dVN4d
معاون توسعه مديريت و پشتيباني وزير آموزش و پرورش خبرداد :
بهره برداری ازچندین پروژه رفاهی و خدماتی فرهنگیان در سراسر کشورتاپایان سال

معاون توسعه مديريت وپشتيباني وزيرآموزش و پرورش ازبهره برداری ازچندین پروژه رفاهی و خدماتی فرهنگیان در سراسر کشورتاپایان سال خبرداد.

به گزارش مرکزاطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش وپرورش به نقل از استان زنجان، سید محمدبطحایی در جمع معاونان مالی آموزش و پرورش و نمایندگان استانی درزنجان، با اشاره به تلاش های صورت گرفته در مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان برای بهبود وضعیت معیشتی و رفاه فرهنگیان در سه سال اخیر گفت: حرکت در مسیر بهبود وضعیت معیشتی فرهنگیان نیاز به پشتکار دارد زیرا همیشه سنگ اندازی می شود که نمونه آن هجمه به صندوق ذخیره فرهنگیان است.

 وی تصریح کرد: رفاه فرهنگیان یکی از اولویت های وزارتخانه است و وزیر آموزش و پرورش نیز بر این مهم تاکید دارند.

 بطحایی افزود: بر اساس تصمیم گیری وزارتخانه، مقرر شده که کلیه فعالیت ها و تلاش ها در راستای ارائه خدمات رفاهی به معلمان و کارکنان آموزش و پرورش با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های صندوق ذخیره فرهنگیان انجام شود.

معاون توسعه مديريت و پشتيباني وزير آموزش و پرورش اظهارکرد: برای دستیابی به این مهم و تحقق ارائه خدمات مناسب به فرهنگیان یک شرکت به نام سرمایه گذاری اقتصاد و رفاه فرهنگیان شکل گرفت و در طول یکسال اخیر اقدامات زیربنایی و مناسبی انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: با پشتوانه صندوق ذخیره فرهنگیان می توان به آینده اقتصاد آموزش و پرورش امیدوار بود.

بطحایی گفت: در سطح منطقه و مدرسه اطمینان بدهید که منابع حاصل از این برنامه ها و ارزش افزوده پروژه های استان ها و مناطق به طور اختصاصی به مناطق مربوطه بر می گردد و هیچ نهادی حق مصرف آن را در موارد دیگر ندارد.

معاون توسعه مديريت و پشتيباني وزير آموزش و پرورش افزود: تا پایان امسال چندین پروژه رفاهی و خدماتی مختص فرهنگیان در سراسر کشور افتتاح می شود.

 

به اشتراک بگذارید :