26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ ۱۱:۴۴:۵۷
کد مطلب:  787DLAVL
مدیر آموزش و پرورش قرچک:
طرح طراوت در مدارس ابتدایی قرچک اجرا می شود

مدیر آموزش و پرورش قرچک از طرح طراوت در مدارس ابتدایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مهدی نیکبخت، مدیر آموزش و پرورش قرچک گفت: راستای اجرای چشم انداز سند تحول بنیادین و اجرای درست  برنامه استراتژیک مدارس شهرستان  در غالب برنامه تدبیر طرح ره آورد آموزش و تجربه (طراوت) در سال تحصیلی 96-95 اجرا می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک با اشاره به این امر که  یکی ازارکان مهم تعلم وتربیت در سطح آموزشگاه ؛ کیفیت آموزشی می باشدکه با برنامه ریزی خوب مدیر مدرسه اثر بخشی خودرا نشان می دهد، خاطر نشان کرد: نقش مهم ومؤثرمدیران درهدایت ورهبری در فعالیت های مدرسه وزمینه سازی  تحقق اهداف دوره ابتدایی می تواند یک برنامه خوب و جهت دار را در زمینه تعلیم و تربیت به وجود آورد.

نیکبخت ادامه داد: حرکت در جهت سیاست های  چشم اندازسند تحول بنیادین وبرنامه درس ملی، کیفیت بخشی به فرایند برنامه نویسی وبرنامه استراتژیک مدیران مدارس و ظهور وبروز خلاقیت در کارکنان ودانش آموزان از جمله مهمترین اهداف این طرح می باشد.

این مقام مسئول در خاتمه افزود: پس از انتخاب و ارسال انتخاب بهترین وکامل ترین طرح از درون برنامه استراتژیک آموزشگاه توسط مدیر با همفکری کارکنان مدارس، کارشناسی دوره ابتدایی کمیته آموزشی را تشکیل داده وطرح های دریافتی را بررسی می کند.

به اشتراک بگذارید :