28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ ۱۱:۳۶:۴۵
کد مطلب:  Hd3O9XBU
مدیر آموزش و پرورش ملارد:
103 کلاس درس در ملارد آماده تشکیل پایه دهم است

مدیر آموزش و پرورش ملارد ضمن اعلام این خبر که 103 کلاس درس در ملارد آمادۀ تشکیل پایۀ دهم است، گفت: استقرار پایه دهم در شهرستان ملارد به نحو مطلوب اجرا خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد قادری تفرشی، مدیر آموزش و پرورش ملارد با بیان این موضوع که استقرار پایه دهم در شهرستان ملارد به نحو مطلوب انجام شده است گفت: با توجه به اینکه امسال با استقرار پایه تحصیلی دهم مواجه بودیم با تمهیدات پیش بینی شده در این منطقه دانش آموزان برای ثبت نام مشکل خاصی نداشتند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد از تشکیل 103 کلاس درس آماده برای تشکیل پایه دهم در شهرستان ملارد خبر داد و گفت: تاکنون دو هزار و چهل دانش آموز در سامانه سناد در پایه دهم ثبت نام کرده اند و 31 آموزشگاه دوره دوم متوسطه پایه دهم دارند.

قادری تفرشی از تامین نیروی انسانی کافی جهت استقرار پایه دهم در شهرستان ملارد نیز خبر داد و افزود: با توجه به اضافه شدن 5 درس به پایه دهم و لزوم آموزش دبیران در تابستان، دوره های آموزش ضمن خدمت نیز برگزار گردید.

این مقام مسئول آمادگی مدارس شهرستان ملارد را برای بازگشایی مدارس اعلام کرد و ادامه داد: با توجه به بازدید های صورت گرفته از سوی اداره کل متبوع، آمادگی مدارس این شهرستان برای آغاز سال تحصیلی جدید مطلوب ارزیابی شده است.

به اشتراک بگذارید :