17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ ۰۹:۵۴:۰۰
کد مطلب:  mXRGTkpd
مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ یک ری خبر داد:
بیش از 90 درصد از مدارس ناحیه یک ری در راستای پروژه مهر 95 بازدید شدند

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک شهری از بازدید بالغ بر90درصد مدارس در روند اجرای پروژه مهر خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهروز نصیری، مدیر وامینه معاون آموزش متوسطه و دبیرستاد پروژه مهر 95 مدیریت آموزش و پرورش ناحیۀ یک ری، در راستای بازدید از روند اجرای پروژه مهر در مدارس از دبیرستان  نمونه دولتی دخترانه شریعت بازدید به عمل آوردند.

 بهروز نصیری، مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ یک ری، در حاشیۀ این بازدید، گفت: با حضور مستمر در بیش از 90 درصد آموزشگاه های این ناحیه، در جهت بررسی وضعیت ثبت‌نام دانش‌آموزان و رعایت شاخصه‌های بازدید در پروژه مهر و دریافت مستندات از مدیران گام‌های بلندی و موثری برداشته شده است.

وی خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی ازروند ثبت نام، تکریم ارباب رجوع، ساماندهی ثبت‌نام دانش‌آموزی، مستندات پرونده ثبت‌نامی دانش‌آموزان، اطلاع‌رسانی از شرایط و ضوابط ثبت‌نام الکترونیکی و امور مالی از مهمترین ملاک های بازدید مدارس است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ یک ری در پایان گفت: هدف از پویا نمودن مدارس برای رسیدن به اهداف والای تعلیم و تربیت ، نیازمند توجه ومشارکت فکری و معنوی و مالی و همراهی اولیاء و همکاران فرهنگی می باشد واظهار امیدواری کرد که سال تحصیلی جدید سالی سرشار از علم و معرفت و آموزش و پرورش و دانش و بینش برای عموم مردم بویژه طلایه داران در عرصه علم و دانش باشد.

به اشتراک بگذارید :